To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Mechanika - Stukające zawieszenie w Cruze

DAREX - 2012-11-15, 22:42

u mnie stuki są jak jest mróz, bardzo mi to nie przeszkadza ale.. jak maja wymienić to jadę do ASO ponownie :wink:
etac - 2012-11-16, 11:42

Witam , dzisiaj dostałem odpowiedź z ASO w sprawie amortyzatorów przednich , niestety też odmówili wymiany.Kontaktowali się podobno się z GM gdzie stwierdzili że amortyzatory nie podlegają wymiany przy takim przebiegu (60 tyś) do 40 tyś była by jakaś szansa.W poniedziałek dostane to na piśmie, więc będę się odwoływał i pisał do Warszawy a potem zobaczymy. .
AdamT - 2012-11-16, 19:28

Już nie mam sił. Tłumaczyłem fachowcom z ASO że stukają przednie amortyzatory ale oni stwierdzili że to niemożliwe. Wymienili przednie łożysko Mpersona, oczywiście nadaremno. Dalej stuka. Na końcu stwierdzili że zawsze będzie stukać i nic się nie da z tym zrobić. Coś mi się wydaje że oni dokonale wiedzą o co chodzi. Zapewnie po skończeniu gwarancji od razu stwierdzą że amorki są do wymiany. Co robić. Pisać do centrali GM skargę?
Cyb.org - 2012-11-23, 11:38

Pewnie że tak, ja bym pisał bez zastanowienia.
etac - 2012-11-24, 15:32
Temat postu: GM sux
Napisz maila do GM, szybko do Ciebie zadzwonią i do ASO :)
Wtedy jedziesz tam jeszcze raz, spiewają inaczej wtedy....

ryjek - 2012-11-24, 16:26

kurcze nie wiem jak to jest z tymi stukami bo niby czasem coś tam stuka, ale na naszych "pięknych" polskich drogach to nic dziwnego ;) musiał bym się kiedyś z kimś przejechać Cruzem żeby mieć punkt odniesienia ciszy bądź stukania vs Aveo
huri_khan - 2012-11-24, 17:22

Odkup ode mnie choćby za pół ceny :twisted:
AdamT - 2012-11-24, 19:29

Chyba tak zrobię. Jaki to adres mailowy do GM?
ryjek - 2012-11-24, 19:32

kiedyś pisałem na polska@gm.com
marcinde - 2012-12-11, 21:02

Odświeżam temat, bo już mnie zaczęło to wkurzać podczas jazdy, stuka aż miło. I tak jakoś dziwnie, prawa strona trochę bardziej. Przebieg 11300km. Jutro podjadę do ASO w Piasecznie, zobaczymy co dalej. Przy okazji dowiem się, czy ASO najbliżej mojego miejsca zamieszkania będzie mi przyjazne:)
SanDiego - 2012-12-13, 16:24

marcinde, przygotuj się na: "wszystko jest w porządku", "tak ma być", "zawieszenie jest jak nowe, więc nic nie stuka"
Kubusiek - 2012-12-13, 16:33

zwykla belka skretna = TANIE SKUTECZNE ZAWIESZENIE czego tu chciec ? jakosci Audi czy BieMWuu ?
buahaha

etac - 2012-12-13, 16:52

Kubusiek napisał/a:
zwykla belka skretna = TANIE SKUTECZNE ZAWIESZENIE czego tu chciec ? jakosci Audi czy BieMWuu ?
buahaha

Tyle ze mam tez w domu Chevrolet Spark MY2011 i tam zawieszenie nie pracuje tak jak w Cruze. Ta jest po prostu ciszej, ale przeciez to jest klasa A a cruze juz nalezy do klasy C

Kubusiek - 2012-12-13, 17:38

może i cięższy od sparka ? kto wie :roll:
lis tomek - 2012-12-13, 18:24

marcinde napisał/a:
Odświeżam temat, bo już mnie zaczęło to wkurzać podczas jazdy, stuka aż miło. I tak jakoś dziwnie, prawa strona trochę bardziej. Przebieg 11300km. Jutro podjadę do ASO w Piasecznie, zobaczymy co dalej. Przy okazji dowiem się, czy ASO najbliżej mojego miejsca zamieszkania będzie mi przyjazne:)

Może zrobił ci się luz na klockach i teraz stuka w oplu była akcja i podklejali taśmę żeby nie brzęczało