To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieĽć

Wnętrze - Chevrolet Evanda siedzenie kierowcy wersja welur

Dariusz2309 - 2012-02-27, 09:10
Temat postu: Chevrolet Evanda siedzenie kierowcy wersja welur
Witam

Mam takie pytanko czy tylko mnie się wydaje czy faktycznie siedzenie kierowcy w Chevrolecie Evandzie lub innych modelach tej marki jest takie mało wygodne (zwłaszcza siedzisko z prawej strony) ? :-)

JMLPARTS - 2012-02-27, 21:06

może już masz ubity wkład z g±bki :-)
Dariusz2309 - 2012-02-28, 08:17

A można gdzie¶ co¶ takiego kupić ? :roll:
JMLPARTS - 2012-02-28, 10:30

można
:-)

Dariusz2309 - 2012-02-28, 10:37

A gdzie dobry człowieku :-)
user_02 - 2012-02-28, 16:24

Kolego a nie lepiej popytać u tapicera samochodowego (adresy poszukaj w google) ?
Dobierze co¶ odpowiednio, bo te oryginalne będzie takie samo jak poprzednie.

JMLPARTS - 2012-02-28, 18:29

SebaSRS, ale chodzi o wkład g±bki a nie o materiał, nie kupisz żadnego zamiennika. Każde siedzisko jest specjalnie wyprofilowane i my¶lę że tapicer może mieć problem( buzo może sobie policzyć)
user_02 - 2012-02-28, 18:59

marolip napisał/a:
SebaSRS, ale chodzi o wkład g±bki a nie o materiał, nie kupisz żadnego zamiennika. Każde siedzisko jest specjalnie wyprofilowane i my¶lę że tapicer może mieć problem( buzo może sobie policzyć)

Być może wystarczy podłożyć odpowiedni± ilo¶ć g±bki w "wysiedziane" miejsca, i z takim czym¶ powinien poradzić sobie tapicer.
Zazwyczaj w takich sytuacjach małe rzemie¶lnicze warsztaty poradz± sobie lepiej nić super wyspecjalizowane firmy.

W lacetti gdy zaczyna robić się twardo ludzie podkładaj± pod g±bkę, w siedzenia matę kokosow±, podobno do kupna na allegro.

JMLPARTS - 2012-02-28, 19:21

jak podłożysz g±bkę to siedzisko straci swój profil a to zacznie się rzucać w oczy i wygl±dać nie estetycznie
Maciey - 2013-01-19, 13:18

Gdzie¶ w necie widziałem instrukcję podkładania g±bki i autor był zadowolony (pewnie jakby był niezadowolony to by nie publikował w internecie opisu), można poszukać, wiem że ludzie tak robi±.

Osobi¶cie mam wrażenie, że poprzedni wła¶ciciel jeĽdził "na łokciu". To znaczy kierownica w dłoni lewej, a prawa ręka oparta na podłokietniku oraz na dr±żku zmiany biegów. Tak jest wygięty fotel kierowcy że "sugeruje" przechylenie się w prawo i nacisk na praw± czę¶ć lewego fotela. Koncepcja opiera się też na tym, że kierownica jest wytarta tylko z lewej strony :)