To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Chromowane listwy przyokienne w Cruze

Boyka - 2015-07-08, 17:52

endriu333, http://www.chromowane.com...t-cruze-hb.html

Chodzi o te listwy? Czy w zestawie juz jest tasma mocujaca czy trzeba przyklejac to na wlasna reke?
Te listwy chromowane zaklada sie bezposrednio na listwy fabryczne (te czarne)?

endriu333 - 2015-07-09, 09:57

Boyka napisał/a:
Chodzi o te listwy?

nie - ja te dolne listwy to mam akurat w "standardzie" chromowane - listwy przyokienne założyłem u siebie górne ale według mnie ich sposób montażu jest bliźniaczy czyli taśmę klejącą masz już na nich 3M - przyklejasz je normalnie na to co jest - jedynie musisz odtłuścić i jest zalecane aby zrobić to na noc a wręcz żeby 24 godziny auto nie jeździło bo wtedy niby klej lepiej zwiąże....

kemoiz - 2015-07-09, 16:14

Ja mam te podokienne od półtora roku, na razie nic się z nimi nie dzieje.
Boyka - 2015-08-26, 20:25

Jak sie okazalo po fakcie jakas sciereczka alkoholowa byla w zestawie ;)

Pierwsza naklejona listwa poszla delikatnie krzywo, tasma trzyma tak mocno ze nie dalem rady oderwac ;)

Jutro dodam wiecej zdjec, na calym samochodzie

Sa to prawdopodobnie listwy omsa, polecane na naszym forum

I jak sie okazalo po fakcie, jakis plyn lub sciereczka odtluszczajaca do pp

Listwy zamowione z www.chromowane.com.pl, cena z przesylka okolo 190 zł, czas oczekiwania na przesylke ok 2-3 dni, czas montazu ~15 minut

_Bast!_ - 2015-08-27, 11:06

Witam, tez mam te listwy, wydaja sie trwalsze niz te z ABS'u, mnie montaz zajal troche wiecej, bo wpierw okleilem tasma, a raczej wyznaczylem nia linie wg ktorej przyklejalem- masz pewnosc ze nie wyjdzie krzywo + to byl maj wiec troche poczekalem niz slonko wygrzeje auto i tasmy na listwach. dodatkowo w intrukcji jest napisane, ze od momentu przyklejenia nie powinno sie jezdzic przez najblizsze 24h ;) .
dodam tylko, ze auto nabiera lekkiego smaczku z tym dodatkiem, szczegolnie na czarnym nadwoziu

Boyka - 2015-08-27, 17:42

U mnie taśma była juz przyklejona na listwach i zalecali nie jeździć minimum 8h ;) no a smaczek daje, samochod wyglada lepiej moim zdaniem ;)
_Bast!_ - 2015-08-28, 07:05

Heh, troche male nieporozumienie, chodzilo mi o tasme taka malarska ktora wykonalem szablon (przykleiłem od lusterka po tylna szybke w lini prostej nasladujac ksztalt nadwozia) wg ktorego przyklejalem pozniej listwy na ktorych byla tasma klejaca :) a pozniej odkleilem szablon i gotowe :mrgreen: