To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nasze Forum - Sylwetki forumowiczów

Meriath - 2012-09-14, 22:32

Siema!

Ja natomiast jestem z Łodzi. Skończyłem Technikum Poligraficzne i o dziwo - w zawodzie pracuję :D - w drukarni. Drukarnia cyfrowa, wykonujemy instrukcje obsługi do pralek, zmywarek i suszarek dla koncernu BSH (Bosch & Siemens)
Mam 28 lat.

W wolnym czasie napierniczam na gitarze i wrzeszczę do mikrofonu w kapeli Doom/Black Metalowej - Deep Desolation

Pozdro wielkie

Krissy1979 - 2012-11-15, 19:03
Temat postu: powitanie
Witam wszystkich posiadaczy Chevroletów!!
Mam na imię Krzysiek. Jestem z Krosna woj. podkarpackie.
Planuję zakup tego autka, model Cruze sedan w kolorze białym. Wdzięczny będę za pomoc jaki silniczek wybrać.
Z góry dzięki i pozdrawiam

huri_khan - 2012-11-15, 19:14

Krissy1979, na tak wiele informacji jakie nam udzieliłeś to napiszę tak: jak jeździsz mało to benzyniaka jak dużo to diesla.
marcinenergy - 2012-11-15, 19:17

Cześć,

Mam na imię Marcin i jestem z Bydgoszczy, 27 lat, wykształcenie wyższe.

Jestem mistrzem serwisu w jednej z dużych bydgoskich firm.
W wolnym czasie ...hehe z racji mojego zawodu takie pojęcie jak czas wolny prawie nie istnieje ;-)

sebastian264 - 2012-11-21, 16:27

Witam.
Choc na forum jestem juz dłuższy czas to jeszcze sie nie przedstawiałem. Na imię mam Sebastian lat 21, jestem z woj. mazowieckiego dokładniej okolice sochaczewa. Obecnie studiuje ogrodnictwo w skierniewicach i prowadzę własne gospodarstwo. Z rodzicami jesteśmy w posiadaniu dwóch chevroletów: Cruzaka (od stycznia 2010) i Aveo (od września 2011). Moje hobby to stare auta i motocykle.

gambitek - 2012-12-05, 01:47

qrde mały staż ale co tam zaszaleje,kto bogatemu zabroni (jak mawia P.Bałtroczyk) :)

imię:Tomek
Mieszkam w woj.śląskim a dokładniej razem z dziewczyną w mieścinie znanej pod nazwą Grodziec :)
posiadacz Chevroleta od niedawna ale jestem zakochany w mojej Cruzinie :P
wykształcenie wyższe informatyczne + średnie elektryczne.
Pracuję we wspaniałej firmie produkującej wam wolty prosto do gniazdek a mianowicie Tauron Wytwarzanie.
Hobby: gry komputerowe (Fifa RLZ!,BF3,ME1,2,3),piłka nożna (Forza Juve!), muzyka (Rock,metal,nu metal i wszystko pochodne) i jeżdzenie bez sensu po okolicy byleby spędzić trochę czasu w Chevim :D
liczę że nie zjedziecie mnie za bardzo ;P

kachim66@op.pl - 2012-12-12, 11:09

Witam zarejestrowałem się niedawno choć chevi mam od 6 lat mam 46 lat mieszkam na Wilczy mała wioska pomiędzy Rybnikiem a Gliwicami (Śląskie) jestem na emeryturze moja przygoda z motoryzacją zaczeła się od dużego fiata( FSO 1500)dawniej 125p póżniej był Trabant Wartburg i fiat Uno a teraz mam Aveo 1,2 8V typ252 hatchback złego słowa o nim nie powiem jest jeszcze206 1,4 mojej żony moc podobna ale są różnice w prowadzeniu lewek zdecydowanie lubi wysokie obroty wtedy ciągnie, chevi ciągnie od samego dołu ale jakby łagodniej. Moja córka woli chevi bo twierdzi że jest "przyjażniejszy dla kierowcy

[ Dodano: 2012-12-12, 13:25 ]
Coza gapa ze mnie nie przedstawiłem się do konca mamna imie Joachim ale wszyscy mówią mi Achim skończyłem technikum elektroniczne w Zespole Szkół Łączności w Gliwicach a pracowałem na KWK Szczygłowice jako elektryk przy sieciach niskiego iwysokiego napięcia oraz przy obsłudze elektrowozów trakcyjnych i akumulatorowych trochę się znam na akumulatorach (bateria 72 ogniwa po50kg każda pojemność 850ah cała z obudową ok 6,5tony maleństwo nieprawdaż?).

j23a - 2012-12-31, 13:06

Postaram się streszczać.

Maciej, Śląskie, Rybnik, wolny zawód, narty, żagle :-)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!

Pepe - 2013-01-12, 22:44

Piotrek z Krakowa....1969/najlepszy/ rok produkcji....technik dentystyczny.....hobby IPSC....pomykam Cruzem od marca 2012r.
pedro67 - 2013-02-12, 14:11
Temat postu: pedro
Witam wszystkich, mam na imię Pedro a ja mieszkam w Turynie (Włochy), jestem właścicielem Cruze LT 150 HP, pracująca w centrum handlowego (Auchan) jest convivo mają dwoje dzieci.
W wolnym czasie, wraz z innymi cruzisti "zarządzanie" Cruze Forum.
http://cruzeitalia.forumattivo.com/, mam nadzieję, że zrobić "wizytę"
Witam wszystkich

XaRaDaS - 2013-02-13, 20:07

Ajć, należałoby się przedstawić ;) Na imię mam Andrzej, zamieszkuję od urodzenia stolicę, wiek obecnie 36,5 :D nie wolno się postarzać ;) Moje autko to Lacetti 1.6 kombi, wersji wyposażenia nie znam oznaczenia. Z zainteresowań to takie główne podam, bo sporo ich jest: motoryzacja, żeglarstwo, rowery górskie, elektronika, modelarstwo.
Citroen_fun - 2013-02-23, 18:36

W skrócie: Adam, na chleb zarabiam pracując dla holenderskiego armatora, Chevy w rodzinie już było (Captiva 2006 r), sprzedałem z przebiegiem 230kkm i dobrym wrażeniem jakie zostawiło po niespełna 7 latach te auto.
Obecnie za rzadko bywam na lądzie żeby mieć kupować auto, może z końcem lata coś się pomyśli, chętnie z gamy chevroleta bym coś wybrał

KulczasA - 2013-03-13, 20:20

Witam wszystkich szczęśliwych posiadaczy Chevroleta Orlando !! !

Jestem ze Świnoujścia posiadam od roku piaskowego Orlando LT+ 2.0 D 163KM i jestem bardzo zadowolony z tego auta . :-)
Przejechałam około 10tys.km bez awarii .
Pozdrawiam!!!

C77 - 2013-03-13, 22:05

Kozłowski Szczecin :?:

Masz coś wspólnego z tym sprzedawcą części? :-)
http://kozlowski-czesci.pl/pl/i/O-nas/5

Krzysiek_81 - 2013-04-15, 08:23

Witam Forumowiczów,

To mój pierwszy post na forum, więc wypadałoby się przedstawić, szczególnie że niebawem zamierzam aktywnie uczestniczyć w dyskusjach na forum, ponieważ do końca kwietnia zamierzam odebrać swojego pierwszego Chevroleta - Orlando.

Mam na imię Krzysiek, jestem z Legionowa, aktualnie ujeżdżam ZX 1,4 oraz Xsara Picasso 2,0HDI spod znaku szewrona. Pracuję w dziale teleinformatyki w jednym z banków, kształciłem się w podobnym kierunku.

Żona i dzieci skutecznie minimalizują mój wolny czas, więc jeżeli chodzi o hobby, to staram się łączyć je ze wspólnym przebywaniem z rodziną, czytaj: muzyka, film, fotografia, każdego po trochu. Jeśli mam wolny czas tylko dla siebie, to poświęcam go ogolnie pojętemu majsterkowaniu (bardziej dłubaniu) w domu, warsztacie, samochodach, komputerze - tj. we wszystkim co mogę sam rozmontować i złożyć, i co działa mimo, że kilka części pozostaje na blacie stołu ;-) .



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group