To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - Skrzypi?ce plastiki

mike333 - 2012-02-11, 10:08

witam,

posiadam cruze 1,8 od września 2011. ma zaledwie przejechane ok 5500km a już skrzypienia plastików stają się dość wkurzające. Ktoś ma podobne problemy?

Skrzypi gównie w okolicy konsoli głównej a ostatnio drzwi od strony kierowcy na styku szyby.

Oprócz tego standardowo mam głośne zawieszenie oraz stycznik od bagażnika pożegnał się jakieś 2 tygodnie temu...

pozdrawiam!

mike333 - 2012-02-14, 22:27

będę wdzięczny za info, od kogoś kto już zgłaszał w serwisie skrzypiące plastiki.

W końcu i ja będę musiał się przejechać, jedynie ciągle jest mi auto potrzebne. Ktoś wie może, czy w przypadku gdy oddaje im auto z powodu takich usterek jest szansa dostać auto zastępcze?

Te trzaski stają się nie do wytrzymania. Teraz dodatkowo zaczeło coś przy lusterkach spręzynować podczas zamykania drzwi... dzwięk słychać jeszcze przez ok 0,5s po zamknięciu drzwi...

mwadon - 2012-02-15, 09:11

mike333 napisał/a:
Ktoś wie może, czy w przypadku gdy oddaje im auto z powodu takich usterek jest szansa dostać auto zastępcze?


W serwisie, gdzie ja zostawiałem auto na 2h była kartka z informacją, że za auto zastępcze się płaci. 50PLN za Astrę H lub Corsę albo 100PLN za Insignię do 4h użytkowania. Dłuższy termin do negocjacji.

etac - 2012-02-15, 11:19

mwadon napisał/a:
mike333 napisał/a:
Ktoś wie może, czy w przypadku gdy oddaje im auto z powodu takich usterek jest szansa dostać auto zastępcze?


W serwisie, gdzie ja zostawiałem auto na 2h była kartka z informacją, że za auto zastępcze się płaci. 50PLN za Astrę H lub Corsę albo 100PLN za Insignię do 4h użytkowania. Dłuższy termin do negocjacji.


Z tymi autami zastepczymi to jakas paranoja. W Skoda pomimo mojego wnerwienia Pani mi pokazala cennik, ktory obowiazuje kazdego klienta bez wzgledu czy ma 1 czy 100 samochodow u siebie marki Skoda. Inaczej jest jesli cie zholuja z drogi na lawecie, bo wtedy auto daje assistance.

mike333 - 2012-02-15, 11:42

etac_owiec napisał/a:
mwadon napisał/a:
mike333 napisał/a:
Ktoś wie może, czy w przypadku gdy oddaje im auto z powodu takich usterek jest szansa dostać auto zastępcze?


W serwisie, gdzie ja zostawiałem auto na 2h była kartka z informacją, że za auto zastępcze się płaci. 50PLN za Astrę H lub Corsę albo 100PLN za Insignię do 4h użytkowania. Dłuższy termin do negocjacji.


Z tymi autami zastepczymi to jakas paranoja. W Skoda pomimo mojego wnerwienia Pani mi pokazala cennik, ktory obowiazuje kazdego klienta bez wzgledu czy ma 1 czy 100 samochodow u siebie marki Skoda. Inaczej jest jesli cie zholuja z drogi na lawecie, bo wtedy auto daje assistance.


dzięki za info. Nic tylko reklamować:P

kriss - 2013-09-13, 22:02

Podbijam, mój niestety nie jest już na gwarancji, skrzypienia dochodzą z okolic konsoli. I mam następujące pytanie, wie ktoś gdzie są śruby i inne mocowania żeby to wszystko poodkręcać?
Z góry dzięki za pomoc

mirekchevy - 2013-09-19, 20:08
Temat postu: stan plastików na desce i kierownicy
Witam, jestem przed decyzją kupić czy nie kupić cruza sw 1.4 ltz mam pytanie o stan plastików na desce i konsoli centralnej i przy drążku zmiany biegów) po dłuższym użytkowaniu, (nie wiem po co dodano ten plastik na kierownicy) czy się ścierają) czy się rysują, ścierają,
a przy okazji - chociaż to nie ten dział tematyczny - czytałem o słabym i cienkim lakierze, jak to wygląda w użytkowaniu i w modelach z lat 2012-2013 również lakier metalik



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group