To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Nakładki na halogeny przeciwmgielne w Cruze

user_02 - 2012-08-22, 13:56
Temat postu: Nakładki na halogeny przeciwmgielne w Cruze
Jeśli to "prawdziwy" chrom na nakładkach na halogeny,
to można spróbować spolerować, bo z tego co napisałeś to pokryły się najprawdopodobniej tlenkiem, tak jak wszystko co ma kontakt z warunkami atmosferycznymi.

etac - 2012-08-23, 05:04

user_02 napisał/a:
user_01 napisał/a:
Moje po zimie zzieleniały.

Czy jeśli to "prawdziwy" chrom na nakładkach na halogeny,
to można spróbować spolerować, bo z tego co napisałeś to pokryły się najprawdopodobniej tlenkiem, tak jak wszystko co ma kontakt z warunkami atmosferycznymi.

Tak to jest plastik, jedno probowalem czyscic mleczkiem cif i troche sie porysowały, a wtedy zona dala mi jakis srodek na bazie octu i pieknie sie poczysciły, ale i tak chyba po tej zimie zamowie sobie takie jak ma kolega i te ringi na glosniki tez sciagne, tylko poczekam na opinie kolegi.

chmiel - 2012-09-10, 14:55

Witam,
Jak zostały zamocowane chromowane nakładki na halogeny.Kleliliście? jeżeli tak, to jakim klejem.

etac - 2012-09-10, 14:59

chmiel napisał/a:
Witam,
Jak zostały zamocowane chromowane nakładki na halogeny.Kleliliście? jeżeli tak, to jakim klejem.

Sa paski tasmy 3M, od wewnetrznej strony. U mnie sie to trzyma juz ponad poltora roku.

kozix33 - 2012-09-12, 21:23
Temat postu: Ringi do głośników
Nakładki spoko dobrze pasują a to jest plastik ABS chromowany
mario78 - 2013-01-22, 16:05
Temat postu: Nakładki na halogeny przeciwmgielne.
badziu napisał/a:
Gdzie takie fajne rzeczy można kupić ?

Tu masz przykładowy link do aukcji http://www.ebay.com/itm/1...7a29783&vxp=mtr

Właśnie dotarły chromowane nakładki na halogeny, ale z montażem wstrzymam się chyba do czasu aż pogoda trochę się poprawi.

C77 - 2013-01-22, 22:24

mario78 napisał/a:
Właśnie dotarły chromowane nakładki na halogeny, ale z montażem wstrzymam się chyba do czasu aż pogoda trochę się poprawi.

Ja mam zamiar zamawiać oryginalne ramki GM do Cruze na halogeny z chromowanym wnętrzem i ringiem na wierzchu,
oraz plastrem miodu (takim jak na grillach) w miejscu gładkiej powierzchni ;-)

etac - 2013-01-23, 08:58

C77 napisał/a:
mario78 napisał/a:
Tu masz przykładowy link do aukcji http://www.ebay.com/itm/1...7a29783&vxp=mtr

Heh, podali wymiary zewnętrzne i wewnętrzne, jak miło z ich strony :mrgreen:
Dzieki!

[ Dodano: 2013-01-22, 22:29 ]
mario78 napisał/a:

Ja mam zamiar zamawiać oryginalne ramki GM do Cruze na halogeny z chromowanym wnętrzem i ringiem na wierzchu,
oraz plastrem miodu (takim jak na grillach) w miejscu gładkiej powierzchni ;-)

Mialem te nakladki jak wyzej i tak samo jak DRL co mam, maja jeden problem - bardzo kiepski chrom, tzreba je czyscic co tydzien w zimie, bo inaczej mozna je wyzucic

C77 - 2013-01-23, 15:00

Ale mnie nie chodzi o te chińskie nakładki, na których moim zdaniem chromu jest za dużo i wygląda to cytując kolegę "jak chromowany czołg" :twisted:

Mnie interesują oryginalne nakładki GM z chromem i plastrem miodu dla zwyczajnego zderzaka Chevy Cruze.
Wiem, ze jakość tego chromu w produktach GM również pozostaje wiele do życzenia vide listwa tył, klamki etc., ale jak sam pisałeś kiedyś, jak się dba to się ma :mrgreen:

etac - 2013-01-23, 15:08

C77 napisał/a:
Ale mnie nie chodzi o te chińskie nakładki, na których moim zdaniem chromu jest za dużo i wygląda to cytując kolegę "jak chromowany czołg" :twisted:

Mnie interesują oryginalne nakładki GM z chromem i plastrem miodu dla zwyczajnego zderzaka Chevy Cruze.
Wiem, ze jakość tego chromu w produktach GM również pozostaje wiele do życzenia vide listwa tył, klamki etc., ale jak sam pisałeś kiedyś, jak się dba to się ma :mrgreen:

Ale te nakladki nie pasuja do standardowego zderzaka. W wersji DESIGN jest inny zderzak, inna jest kratka dolna i kształt nakladek halogenów. Wiem bo sam chcialem takie wymienic. Kratke jedynie po malych przerobkach mozna jedynie wpasowac w standardowy zderzak

C77 - 2013-01-23, 15:19

etac_owiec, przecież ja nie piszę o nakładkach zderzaka Design/WTCC czy RS
bo wiem, że tam są one zupełnie inne tej :twisted: nie pisz mi takich oczywistości :lol:

Chodzi o nakładki dla standardowego zderzaka Chevy Cruze,
nie mylić z holdenem czy Daewoo bo tam też są inne nakładki 8-)

Jest tam (podobnie jak w nakładkach dla RS) przeniesiony wzór plastra miodu z grilla,
w przeciwieństwie do orginału gdzie sa one gładkie,
i do tego jest wewnątrz chromowana wstawka a'la holden lacetti premiere, która wychodzi na ring zewnętrzny akcentując lekko halogeny
kumasz? :twisted:

etac - 2013-01-23, 15:49

C77 napisał/a:
etac_owiec, przecież ja nie piszę o nakładkach zderzaka Design/WTCC czy RS
bo wiem, że tam są one zupełnie inne tej :twisted: nie pisz mi takich oczywistości :lol:

Chodzi o nakładki dla standardowego zderzaka Chevy Cruze,
nie mylić z holdenem czy Daewoo bo tam też są inne nakładki 8-)

Jest tam (podobnie jak w nakładkach dla RS) przeniesiony wzór plastra miodu z grilla,
w przeciwieństwie do orginału gdzie sa one gładkie,
i do tego jest wewnątrz chromowana wstawka a'la holden lacetti premiere, która wychodzi na ring zewnętrzny akcentując lekko halogeny
kumasz? :twisted:

Wiem o jakie ci chodzi, ale nie jestem pewien czy one wejda bo wiem ze tez im sie przygladałem i chyba znalazlem je tylko z halogenami na ebay.com.

Szukam zdjecia.

mario78 - 2013-01-23, 15:54

Chodzi pewnie o takie http://www.ebay.com/itm/2...82a2ee7&vxp=mtr
etac - 2013-01-23, 15:58

mario78 napisał/a:

Te wlasnie nie pasuja, ale jest jeszcze jedna wersja nakladek. Na pewno jest w Holden i na kraje Dalekiego Wschodu, i wygladaja tak:

C77 - 2013-01-23, 16:01

mario78 napisał/a:

No to właśnie są dla RS czyli polskie Design/WTCC
żeby je zamontować u siebie musisz mieć inny zderzak, niż ten który masz obecnie.

[ Dodano: 2013-01-23, 16:30 ]
etac_owiec napisał/a:
Na pewno jest w Holden i na kraje Dalekiego Wschodu

Dla Holdena i Daewoo są jeszcze inne, z wnętrzem i ringiem chromowanym
(dlatego napisałem, że są a'la holden pod tym względem i a'la RS pod względem plastra miodu)
i gładkim plastikiem (takim jak u nas),
ale te dla Holden Daewoo również tak jak te wczesniejsze, nie pasują do naszych wersji,
i żeby je założyć trzeba zmienić zderzak.

[ Dodano: 2013-01-23, 16:37 ]
etac_owiec napisał/a:
i wygladaja tak:Obrazek

Tak właśnie wyglądają te orginalne GM i compatybilne dla naszych wersji Chevrolet Cruze, a nieHolden/Daewoo.