To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Chromowana listwa klapy baga?nika

C77 - 2014-10-23, 18:15

berpa napisał/a:
Albo taki z kamerą, jak do mojego modelu, za jedyne 440$

Masakra! :shock:

berpa napisał/a:
P.S. Kocham moją chromowaną, chińską nakładkę na listwę ( 24$ :mrgreen: )

Z przetłoczeniem czy bez? Stal czy ABS?

69$ a oryginał z dostawą wydaje się dużo, ale co dwie listwy (oraz dwa przyciski + druga para lampek OTR) to nie jedna :-)

berpa - 2014-10-23, 19:37

C77 napisał/a:
berpa napisał/a:
P.S. Kocham moją chromowaną, chińską nakładkę na listwę ( 24$ :mrgreen: )

Z przetłoczeniem czy bez? Stal czy ABS?

Bez przetłoczeń, ABS.
Może mi się wydaje, ale chrom chyba lepiej się prezentuje niż stal. A jak zdechnie, to kupi się nową...

C77 - 2014-10-24, 21:22

rafic, masz tu na zachętę zdjęcie chromowanej listwy na jednym z poznańskich Cruzaków :-)

rafic - 2014-10-25, 18:20

Tu coś zbliżonego do koloru mojego auta :-D

Ale już jakiś czas temu widziałem u siebie w mieście cruzaka marokańca jak Twój C77, ale cały z pakietem RS i chromowaną listwą z tyłu. Szerze to się w nim zakochałem jak go zobaczyłem, ale rejestracja nie miejscowa i był przejazdem niestety tylko, bo z miła chęcią chciałbym go widywać częściej u siebie :mrgreen:

C77 - 2014-10-25, 23:13

Heh "zbliżonego" - ładnie powiedziane ;-)
różnice w praktyce są nieznaczne, ale jednak przesądzające na korzyść tegoż Crystal RED vs Velvet Red,
i to samo tyczy się jak sam zauważyłeś Morrocan Blue vs Velvet Red
(pierwotnie chciałem kupić VR dopóki nie zobaczyłem MB live),
a że u nas nie było Crystal Red to w swoim czasie miałem jeden problem wyboru mniej :-)

A tutaj masz ją wielokrotnie na Twojej właściwej wersji lakieru :-)

C77 - 2014-10-25, 23:32

rafic napisał/a:
Ale już jakiś czas temu widziałem u siebie w mieście cruzaka marokańca jak Twój C77, ale cały z pakietem RS i chromowaną listwą z tyłu.
Szerze to się w nim zakochałem jak go zobaczyłem...

Nie Ty pierwszy się zakochałeś :-)
Ostatnio np. byłem w ASO opla i goście zrobili "taaaakie" oczy bo pierwszy raz zobaczyli Cruzaka w takim kolorze na żywca :-o

Wracając jednak do tematu to chyba listwa bagażnika chrom + listwa zderzaka chrom z RS-a to może ździebko za dużo chromu <mysli> chociaż raczej ujdzie w tłoku,
ale jeszcze do tego z chromowaną ramką rejestracji to już wg mnie wyraźna przesada chromu jest :roll:

Właśnie zrobiłem mały VT swojego i chyba się zdecyduję i na wiosnę zamówię tą listwę :-)

chromowana ramka rejestracji raczej wtedy wyleci w kosmos, ale to się ostatecznie okaże w realu :twisted:

Karlos - 2014-10-31, 07:58

Chromowana listwa pięknie wpisuje się w kolor auta - ale do pełni dodałbym dyskretny spoiler (jak na zdjęciach czerwonego Cruza).
paszczakus - 2015-06-08, 14:30

"Zdejmij sobie ta cala listwe z nakladka i oklej klape bagaznika folia przezroczysta. Tam lubi korodować klapa w wyniku ocierania sie listwy o lakier "

listwa już wydarła dziurę do gołego metalu
w jaki sposób dobrać się do tej listwy ? trzeba klosz od przeciwmgielnych ściągać?

C77 - 2015-06-10, 20:04
Temat postu: Zdejmowanie listwy bagażnika
paszczakus napisał/a:
...w jaki sposób dobrać się do tej listwy ? trzeba klosz od przeciwmgielnych ściągać?

Nie trzeba.

Opisy demontażu listwy masz w temacie o wymianie stycznika w listwie
:arrow: http://forum.chevrolet.or...r=asc&start=105