To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - Klapka wlewu paliwa

KulczasA - 2013-03-13, 21:05
Temat postu: Klapka wlewu paliwa
Mam problem z klapka paliwa nie chce się otwierać , centralny zamek działa drzwi i tylna klapa się otwiera .
Pozdrawiam i dziękuje za posty .

etac - 2013-03-13, 21:07
Temat postu: Re: Klapką wlewu paliwa
KulczasA napisał/a:
Mam problem z klapka paliwa nie chce się otwierać , centralny zamek działa drzwi i tylna klapa się otwiera .
Pozdrawiam i dziękuje za posty .

A czytales instrukcje.

Klapka ma sie otwierac naciskajac na jej brzeg od strony konca samochodu. Cos podobnego jak klapki w telewizorach.

KulczasA - 2013-03-13, 21:18

To wiem że po naciśnięciu powinna się otworzyć . mam auto już rok i zawsze się otwierała .
wczoraj chciałem zatankować a tu niespodzianka . auto stoi w ogrzewanym garażu i na pewno nic nie przymarzło

etac - 2013-03-13, 21:31

KulczasA napisał/a:
To wiem że po naciśnięciu powinna się otworzyć . mam auto już rok i zawsze się otwierała .
wczoraj chciałem zatankować a tu niespodzianka . auto stoi w ogrzewanym garażu i na pewno nic nie przymarzło

Ja tez mialem raz taka przygode, ale winnym był mroz. W garazu rano tez nie da sie otworzyc?

KulczasA - 2013-03-31, 13:56

Bylem w serwisie i stwierdzili ze zablokował się siłownik otwierania klapki wymiana trwała około 3godzin a na cześć musiałem czekac 2tygodnie zrobione w ramach gwarancji i po klopocie pozd
paulr - 2013-04-08, 20:26

A jak tankowałeś przez te 2 tygodnie?
KulczasA - 2013-04-12, 19:30

Jak byłem w serwisie za pierwszym razem ty wyjęli siłownik i klapka była cały czas otwarta i tak tankowałem a auto jest garażowane pozd.
Krzysiek_81 - 2014-02-25, 18:05

Jes, jes, jes, pierwsza awaria Orlandosa po 12k km i prawie 10 m-cach użytkowania! U mnie siłownik klapki wlewu benzyny wydaje piskliwy dźwięk, jakby szybko rozsuwać zamek błyskawiczny, ale nie odblokowuje rygla. Okazało się to dopiero dzisiaj (choć ostatnio usłyszałem właśnie ten dziwny dźwięk przy otwieraniu samochodu, ale go zignorowałem) jak żonka chciała zatankować gaz.

Można powiedzieć, że książka gwarancyjna zostanie rozdziewiczona, choć miałem cichą nadzieję, że nastąpi to w momencie pierwszego przeglądu. :->