To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Mechanika - Wi?ksza ch?odnica Lacetti

Tadol - 2013-05-11, 17:57
Temat postu: Większa chłodnica Lacetti
witam

mam taki problem...wymienilem zima chłodnice wody... jak sie okazalo bylo ona troche grubsza... czyli nie oryginał... zima temperatura gdy jezdzilem latała w sensie spadała ... gdy stałem w korku to 90 stopni gdy ruszlalem spadala... a teraz w lato czuje ze gdy jest gorąco to samochod sie muli... gdy chłodniej lepiej chodzi ... temp teraz w lato bardziej stabilnie ... obroty stoja w miejscu ale czuje jak go trzesie lekko ... czy to może byc przyczyna >?? ta chłodnica ? ... zaznacze ze swiece cewka przewody termostat nowe jest wszystko...czujnik temp tez wymieniony..

prosze o pomoc porady pomysly

huri_khan - 2013-05-11, 18:57

Masz klimę ?
Tadol - 2013-05-11, 19:03

klime mam ale nie dziala znaczy zalacza sie ale nie chlodzi :)
huri_khan - 2013-05-11, 19:09

A czy jak jest ciepło nie włącza się kompresor stawia opór ponieważ nie ma oleju w układzie ?
Tadol - 2013-05-11, 19:14

szczerze kurcze nie myslalem nad tym ... ale bym slyszal raczej bo gdy wlaczam klime to slychac kompresor jest ... charakterystyczny jest dzwiek gdy go manualnie wlaczam... ja myslalem o jakims za poznym wlaczaniu sie wiatraka nie wiem ...:( on po prostu tak dusi sie przy dodawaniu gazu lekko...a kompresor rzeczywiscie jakis wyciek ma...

[ Dodano: 2013-05-12, 14:40 ]
ma ktos jakies pomysly ? przy jakiej temp powinien sie zalaczac pierwszy bieg wiatraka ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group