To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Spojler na ty?

guzik1978 - 2013-05-18, 12:23
Temat postu: Spojler na tył
Co myślicie o tym: http://allegro.pl/chevrol...3228168771.html
mario78 - 2013-05-18, 12:34

Wygląda fajnie. Nic nie piszą o sposobie montażu, 3M czy trzeba wiercić dziury?
Anonymous - 2013-05-18, 12:37

Jestem na tak :mrgreen:
Ja też szukałem czegoś podobnego do mojego samochodu, ale ceny mnie zniechęciły :-(
A tu i ładnie i znośnie cenowo

guzik1978 - 2013-05-18, 12:51

No dokładnie cena jest atrakcyjna, mi się nawet udało jeszcze zbić 50 zł :) .
Napiszę jeszcze do nich zapytanie dotyczące montażu. Podejrzewam, iż dziury trzeba wiercić.
Firma chyba nie byle jaka, wystarczy zerknąć na ich stronę-robią do wielu aut takie spojlery.

guzik1978 - 2013-05-18, 12:56

Instrukcja montażu jest tutaj: http://www.stylla.cz/media/navod-k-montazi.pdf
Chyba jedna na jakiś klej.

guzik1978 - 2013-05-18, 12:57

No i plus malowanie na swój koszt ze 150 zł.
marcel226 - 2013-05-18, 15:55

Zima pisalem z nimi maile. Spojler montuje sie na klej. Za doplata, chyba 30 zl, dolaczaja tubke. Jak pytalem o mozliwosc montazu tasma 3M, to odpowiedzieli, ze tylko na swoja odpowiedzialnosc...
Panowie spoilej zajebiaszczy tylko ile moze kosztowac lakierowanie?? I co z gwarancja klapy bagaznika??

etac - 2013-05-18, 15:57

marcel226 napisał/a:
Zima pisalem z nimi maile. Spojler montuje sie na klej. Za doplata, chyba 30 zl, dolaczaja tubke. Jak pytalem o mozliwosc montazu tasma 3M, to odpowiedzieli, ze tylko na swoja odpowiedzialnosc...
Panowie spoilej zajebiaszczy tylko ile moze kosztowac lakierowanie?? I co z gwarancja klapy bagaznika??


Jak w metaliku to trzeba sie liczyc z kwota 100 do 300 zł, zależności gdzie i po jakich ukladach. Tylko jak ja wczesniej juz gdzies pisalem mam bardzo duze ale do spojlerów zrobionych z wolkna szklanego i zywicy epoksydowej. Trwalosc tego jest zadna

Trwale dodatki z porzadnego materialu jakim jest ABS lub inny PP mozna zalezc np TUTAJ , ale ceny zaczynaja sie w granicach 200 euro. Cena jest warta tego co kupujesz.

marcel226 - 2013-05-18, 16:47

etac_owiec napisał/a:
Tylko jak ja wczesniej juz gdzies pisalem mam bardzo duze ale do spojlerów zrobionych z wolkna szklanego i zywicy epoksydowej. Trwalosc tego jest zadna

Ale co masz duze? Chyba w edycji co ucieklo? ;)

Anonymous - 2013-05-18, 17:54

marcel226 napisał/a:
I co z gwarancja klapy bagaznika??


Nie będziesz jej mieć na uszkodzenia powstałe ze względu na montaż czegoś poza ASO. Czy to jest problem? :roll:

guzik1978 - 2013-05-18, 18:48

Dokładnie, gwarancji wtedy na tylną klapę nie będziesz miał. Albo wygląd, albo gwarancja. :) . Jak dobry klej, to w czym problem? Ja mam znajomego lakiernika, to może weźmie ode mnie ze 100 zł, a robi to całe życie.
XaRaDaS - 2013-05-18, 18:58

esjot napisał/a:
Jestem na tak :mrgreen:
Ja też szukałem czegoś podobnego do mojego samochodu, ale ceny mnie zniechęciły :-(
A tu i ładnie i znośnie cenowo


A gdzie widziałeś do kombiaka spoiler ? Ja jak szukałem to tylko sedany i HB, a z chęcią bym sobie zamontował, a może zmierzę klapę od Orlando i u siebie i może będzie ta pasowała.

marcel226 - 2013-05-18, 19:01

esjot napisał/a:
marcel226 napisał/a:
I co z gwarancja klapy bagaznika??


Nie będziesz jej mieć na uszkodzenia powstałe ze względu na montaż czegoś poza ASO. Czy to jest problem? :roll:

No raczej....... W Orlando podobno nagminnie pada elektromagnes w zamku klapy. Mimo, ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego to dla polskiego aso pewnie wystarczy dla odmowy naprawy...

Anonymous - 2013-05-18, 19:10

marcel226 napisał/a:
Mimo, ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego to dla polskiego aso pewnie wystarczy dla odmowy naprawy...


No bez przesady....
Jakby naprawdę był taki problem to od razu do federacji konsumentów :mrgreen:

Nie dajmy się zwariować. Można podobnie powiedzieć, że nie można zmieniać kół na jakieś OZ, czy jakieś inne, bo poprzez inne nagrzewanie się kół, hamulce inaczej działają i jeśli zerwie się linka od postojowego to naprawy gwarancyjnej nie będzie :twisted:

mario78 - 2013-05-18, 19:17

marcel226 napisał/a:
W Orlando podobno nagminnie pada elektromagnes w zamku klapy. Mimo, ze jedno z drugim nie ma nic wspolnego to dla polskiego aso pewnie wystarczy dla odmowy naprawy...


Dokładnie bez przesady, myślę że w większości aso jakbyś im nie powiedział, to nie zorientowaliby się że masz niefabryczny spoiler :-P . Bardziej obawiałbym się rdzy po kilku zimach w miejscach wiercenia dziur na śruby. Ja jako sposób montażu wybrałbym taśmę 3M, mocna i nieszkodliwa dla lakieru.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group