To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wszelkie tematy... - Chevrolet Euro Service - kto korzysta? za granic? ???

Elephant - 2013-06-02, 15:12
Temat postu: Chevrolet Euro Service - kto korzystał za granicą ???
Nie wiem czy to odpowiedni dział, bo dotyczy chyba całej marki Chevi a nie konkretnie Cruza. Jak coś to proszę moda o przeniesienie do bardziej odpowiedniego miejsca.

Pytanie dotyczy - czy miał ktoś przyjemność korzystać z Chevrolet Euro Service ??
Zawężę pytanie - że chodzi mi o nieco bardziej 'dzikie' krajów jak np. Czarnogóra, Serbia, BiH ?? Szkoda że w Albanii nie działa :-?
Jak to wygląda, jak długo czeka się na pomoc, kontaktujemy się z Polskim oddziałem i oni kierują pomoc czy bezpośrednio z biurem w danym kraju ??

Miał ktoś okazję przerabiać temat ??

Komierowski - 2013-06-21, 19:24

Widzialem w Chorwacji bardzo duzo malych Chevrolet.Np Split posiada servis.Moj sasiad w Chorwacji posiada takiego malucha jezdza z zona juz trzy lata opowiadal ze serwuje tylko u Chevrotet i zadnych problemow samochod jeszcze ani razu nie nawalil.Cheva ma dobra opinie.Ciekawostka Chorwacja ma gorsze drogi niz Polska.Wiele jazdy po kamieniach.
Oczywioscie poza jedna i to dlugo i piekna autostrada ktora wybudowalo EU. i to wedlug standartow EU.Ceny sa ludzkie i tansze niz w Polsce.Natomiast firmy prywatne zakupuja wszystkie czesci w Polsce na internecie.Najtanie w calej Europie .Potwierdzam.
Pzdr.Chepica 215
P.S Na Google nie znalazlem nic tzn ze najblizej bedzie do Split w HR.