To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wszelkie tematy... - Zabezpieczenie samochodu przed kradzie??

harcerski - 2013-07-13, 20:42
Temat postu: Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą
Co uważacie za najskuteczniejszą metodę? Nadajnik GPS, mikroznakowanie, blokady mechaniczne?
mario78 - 2013-07-13, 20:50

GPS fajna rzecz ale można to zakłócać, najpewniejszy chyba będzie jakiś własny patent(ukryty wyłącznik) odcięcia zapłonu, standardowe zabezpieczenia złodzieje znają. A z mechanicznych blokad chyba najbardziej reklamująca się to ZEDER .
etac - 2013-07-13, 21:02

mario78 napisał/a:
GPS fajna rzecz ale można to zakłócać, najpewniejszy chyba będzie jakiś własny patent(ukryty wyłącznik) odcięcia zapłonu, standardowe zabezpieczenia złodzieje znają. A z mechanicznych blokad chyba najbardziej reklamująca się to ZEDER .

Dla mnie najlepsze zabezpieczenie to dobra polisa AC/KR

mario78 - 2013-07-13, 21:21

etac_owiec napisał/a:

posiadanie samej polisy kradzieży nie utrudni ;-) .

etac - 2013-07-13, 21:23

mario78 napisał/a:
etac_owiec napisał/a:

posiadanie samej polisy kradzieży nie utrudni ;-) .

jak sie utrudni kradzież to zniszczą i wtedy jest większa strata. Dlatego dobre AC/KR i spisz spokojnie

huri_khan - 2013-07-14, 22:13

Ale jak amator nie poradzi sobie z zabezpieczeniami (elektronicznymi) tylko rozwali szybę lub zamki to z polisy naprawisz samochód.
ryjek - 2013-07-14, 22:18

chevroletów nie kradną :-P z tego co wiem to najbardziej teraz Audi i VW
mario78 - 2013-07-14, 22:41

huri_khan napisał/a:
mario78 napisał/a:
posiadanie samej polisy kradzieży nie utrudni .

Ale jak amator nie poradzi sobie z zabezpieczeniami (elektronicznymi) tylko rozwali szybę lub zamki to z polisy naprawisz samochód.

Można mieć i zabezpieczenie i polisę , autor tematu pytał o zabezpieczenie przed kradzieżą a nie o naprawę skutków po niej.

user_02 - 2013-07-14, 22:43

ryjek napisał/a:
chevroletów nie kradną :-P

Kradną to co popularne - cheviki się powoli stają (cruza jest coraz więcej :!: )

ryjek - 2013-07-14, 22:48

SebaSRS napisał/a:
ryjek napisał/a:
chevroletów nie kradną :-P

Kradną to co popularne - cheviki się powoli stają (cruza jest coraz więcej :!: )

Opel jest bardziej popularny a jest bardzo mało przypadków by kradli

sforak98 - 2015-12-04, 13:02
Temat postu: bl?
http://niedzwiedz-lock.pl/o-nas/proby-kradziezy - miałem okazje widzieć tą polówke i przekonało mnie to, żeby u siebie zamontować BL. Może są gorsze lepsze, ale tu wiem, ze działa.