To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Elektronika i Elektryka - Videorejestrator w Cruze

mario78 - 2013-12-01, 17:15

rafic napisał/a:
bo 70 to Ty tam na pewno nie jechałeś co ? :twisted:

Deko szybciej ;-) .

backlit napisał/a:
Jak możesz to wrzuć film nagrany wieczorem/w nocy (szczególnie przy deszczu) podczas jazdy na drodze bez latarni wtedy zobaczymy jak sobie radzi kamera.

Kamerki już nie mam ale jeszcze jakieś stare nagrania z kosza wygrzebałem :mrgreen:

Tak się spisuje w nocy :arrow: KLIK

A tak przy prędkościach autostradowych :arrow: KLIK

C77 - 2013-12-03, 12:22

mario78, naprawdę ładnie to nagrywa ;-)

BTW. chyba potrzebujesz głośniejszy klakson na lewopasmowców :mrgreen: :twisted:

mario78 - 2013-12-03, 14:13

C77 napisał/a:
BTW. chyba potrzebujesz głośniejszy klakson na lewopasmowców :mrgreen: :twisted:

Kiedyś chciałem zamontować taki super głośny do poprzedniej fury, nawet zakupiłem taki zestaw ale tak się przymierzałem do montażu, że leży od kilku lat u ojca w garażu :mrgreen: .

Chyba sobie sprezentuję taką ''omegę'' na mikołajki :-D .

C77 - 2013-12-03, 18:05

mario78 napisał/a:
Kiedyś chciałem zamontować taki super głośny do poprzedniej fury,
nawet zakupiłem taki zestaw ale tak się przymierzałem do montażu, że leży od kilku lat u ojca w garażu :mrgreen: .

Jak go zamontujesz u siebie w Cruzaku,
to jeszcze pamiętaj o tym :mrgreen:

A tak serio to trzeba zmierzyć głośność przedliftowca z poliftowcem i ewentualnie zamienić :twisted:

mario78 napisał/a:

Ty już sobie zrobiłeś prezencik na mikołajki, chociaż przyjdzie lekko spóźniony ;-)

W temacie videorejestratora to już kilka razy miałem ochotę zakładać u siebie takie urządzenie,
ale zawsze w bilansie ewentualnych zysków i strat na końcu wygrywało to,
iż jednak nie będę sam dostarczał innym (MO) materiałów przeciwko sobie :-)

kemoiz - 2013-12-03, 18:23

Ja sobie sprezentowałem GT550WS. Pewnie za tydzień bądź coś koło tego będzie :-)
Sobol - 2013-12-03, 22:03

http://allegro.pl/2x-vide...3765761228.html

Ciekawa opcja rejestratora z dwiema kamerkami i do tego posiada to o czym pisaliście wcześniej czyli odczepiany ekranik. Nastawiasz odpinasz i zapominasz.

wszim - 2013-12-04, 08:26

mój mały zbiorek: :lol:

mario78 - 2013-12-04, 10:15

mario78 napisał/a:

C77 napisał/a:
Ty już sobie zrobiłeś prezencik na mikołajki, chociaż przyjdzie lekko spóźniony ;-)

Zgadza się :-D , czekam z niecierpliwością, ostatecznie jak się opóźni będzie jako dodatek pod choinkę ;-) .

Sobol napisał/a:
http://allegro.pl/2x-video-rejestrator-jazdy-samochodowy-kamera-c05-i3765761228.html

Ciekawa opcja rejestratora z dwiema kamerkami i do tego posiada to o czym pisaliście wcześniej czyli odczepiany ekranik. Nastawiasz odpinasz i zapominasz.

Inny zestawik 2-kamerowy, trochę tańszy ale i kamerka przednia mniej poręczna (ekran na stałe) :arrow: http://allegro.pl/x2-wide...3762723366.html .

Wszim fruwającą przyczepkę strach wyprzedzać ;-) .

backlit - 2013-12-04, 15:16

Różne są rejestratory ładniejsze i brzydsze ale wszystko ostatecznie rozbija się o jakość rejestrowanego obrazu. Co z tego, ze będzie miał odłączany ekran (fajny pomysł) inne szmery bajery jak będzie widać tylko poruszające się plamy (drgające przy okazji).
rumell - 2013-12-05, 00:31

hejka widzę że temat ciepły więc się dołączę jakie jest wasze zdanie na temat mio 388 bo akurat mam okazję wybrać sobie prezent pod choinkę
mario78 - 2013-12-05, 15:47

rumell napisał/a:
jakie jest wasze zdanie na temat mio 388

Tutaj masz przykładowe filmiki jak nagrywa ten rejestrator :arrow:

wszim - 2014-01-02, 21:18

No to w drodze na sylwka jakiś głupek zepchnął mnie na pobocze :-|

Elephant - 2014-01-03, 08:52

Myślę że jakiś małopolski wydział drogówki chętnie by się nim zajął :evil:
gck01 - 2014-01-03, 09:08

powiem krótko. ja na twoim miejscu zgrałbym na płytkę. dostarczył na najbliższa komendę policji a na pewno z chęcią gościa rozlicza. MKK 1000zł + 11 punktów. Sprawa czysta jest nagranie, tablice czytelne.
Sprawa bezbolesna

mario78 - 2014-01-03, 09:23

Mi się wydaje że nie jest to takie proste, że zanosisz filmik, policja lokalizuje kierowcę i wystawia mandat. Czytałem chyba w ''auto świecie'' że policja ''nie lubi'' takich filmików bo to dla nich masa papierkowej roboty, potem musi się odbyć sprawa w sądzie na której wszim musiałby się stawić jako świadek. Chyba że mam już nieaktualne dane ;-) .