To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - Wymontowanie podświetlenia biegów w automatycznej skrzyni.

szefoo - 2013-10-04, 09:17
Temat postu: Wymontowanie podświetlenia biegów w automatycznej skrzyni.
Witam, posiadam Captive 2007 2.0/4x4 z automatyczną skrzynią biegów. Kieruję pytanie do was czy ktoś mi powię, przedstawi w formię zdjęć bądź posiada instrukcję do demontażu całego panelu do skrzyni - padło mi podświetlenie biegów. Z góry dziękuję
Ven - 2014-01-06, 20:04

Witam, też mam taki problem, nie podświetlająmi się znaki bigów na konsoli automatycznej skrzyni, jak ktoś może podpowiedzieć co zrobić to proszę.
kodasVW - 2016-07-16, 17:33

Odpowiadam dla potomnych. Należy wymontować gumową matkę pod nią jest wkręt którego odkręcamy. Z gałki zmiany biegów odkręcamy pod przyciskiem małym imbusikiem dwa wkręty i zdejmujemy gałkę następnie wyciągamy zdecydowanym ruchem ale ostrożnie czarną maskownicę z zapalniczką na około srebrnego plastiku z oznaczeniem biegów delikatnie z zatrzaskami. Teraz pozostaje tylko podnieść do góry srebrny plastik z zatrzasków i tam w obudowie jest żaróweczka którą należy wymienić. Polecam robić gdy jest ciepło bo plastiki są bardziej elastyczne. Operacja nie jest trudna ale za pierwszym razem stresująca. Pozdrawiam
wanter - 2016-07-22, 15:41

w instrukcji obslugi masz wszystko :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group