To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - Blokada podłokietnika w Chevrolet Cruze

kiryl - 2013-09-25, 22:46

user_01 napisał/a:

Jak widac chetnych jest sporo, C77 zajmij się zamowieniem jak jest to mozliwe a ja zajme się reszta.

Bedziemy ci wdzieczni, skoro juz sie kontaktowałeś sie z tym gosciem. Mysle ze spokojnie 20 sztuk mozna brac w ciemno.

Ja również będę bardzo wdzięczny i sorry, że sam nie ogarnąłem tematu ale niestety nie znam rosyjskiego :-(

Karlos - 2013-09-25, 22:58

Proszę o wpisanie na listę chętnych.
pablo - 2013-09-25, 23:52

Ja też bym poprosił jedną sztukę.
mario78 - 2013-09-26, 17:34

C77 napisał/a:
Ale i tak chyba największym problemem będzie w praktyce wpłata tej kasy na Ukrainę, dlatego jeszcze go ponaciskam aby się wystawił na Ali lub ebayu 8-)

C77 ponaciskaj żeby wystawił na allegro ;-) jak np. ten koleś z Ukrainy emblematy na felgi i każdy mógłby wtedy zamawiać indywidualnie :-D . Koszt przesyłki też powinien być podobny.

Spokojniaszczy - 2013-09-26, 21:02

Witam na forum,

bardzo proszę o zarezerwowanie jednej sztuki dla mnie.

Pozdrawiam

alan1974 - 2013-09-26, 21:51

Witam. Też bym był chętny na 2 szt.
endriu333 - 2013-09-26, 21:55

i ja
Arek21 - 2013-09-27, 11:28

Ja też 1 szt jeśli się uda
Sobol - 2013-09-28, 19:13

Też chętnie się dopne do zamówienia 1 szt.
C77 - 2013-09-28, 23:45

mario78 napisał/a:
C77 ponaciskaj żeby wystawił na allegro ;-) jak np. ten koleś z Ukrainy emblematy na felgi i każdy mógłby wtedy zamawiać indywidualnie :-D . Koszt przesyłki też powinien być podobny.

Niestety mario tak się nie da, bo koleś ze Lwowa ma specjalny rachunek bankowy do wypłat w złotówkach, które potem wydaje w Polsce,
PayU nie daje możliwości przeliczania PLN na inną walutę i nie można jej wypłacić na Ukrainie jeśli rachunek bankowy prowadzony jest w hrywnach, a nawet w dolarach, eurosach czy rublach.

Ukraina to de facto prowincja rosyjska, w kwestii fiskalnej również.
Większość banków prowadzi rachunki równorzędne w hrywnach i rublach, a przelicznik mają stały. Kolega ma właśnie taki rachunek, więc możliwa jest zapłata tylko w walucie narodowej lub w rublach.

Następna sprawa ebay - tutaj dochodzi brak możliwości rozliczeń, a dokładniej wypłat przez PayPal na Ukrainie bo wpłaty działają. Dodatkowo hrywny nie mają pełnej wymienalności, więc ewentualny transfer tylko po przewalutowaniu na ruble i wypłata w oddziale banku europejskiego w tej walucie bo inaczej się nie da (brak IBAN).
Chyba najbardziej realna możliwość zapłaty to via Western Union, ale oni dokładają +25 PLN do każdego przelewu :twisted:

szary77 - 2013-09-29, 09:34

C77 napisał/a:
Niestety mario tak się nie da, bo koleś ze Lwowa

Dobrze rozumiem, koleś jest ze Lwowa? Bo jak tak to zapytam inaczej. Czy można z nim sie osobiście spotkać i towar odebrać płacąc mu w ichniej walucie?
Pytam bo do Lwowa to ja mam rzut beretem, ewentualnie znajomi też się tam wożą i......
Daj znać.

mario78 - 2013-09-29, 10:07

Ze Lwowa jest gość od emblematów na felgi a ten od podłokietnika jest chyba z Dniepropietrowska.
C77 - 2013-10-07, 23:28

mario78 napisał/a:
Ze Lwowa jest gość od emblematów na felgi a ten od podłokietnika jest chyba z Dniepropietrowska.

Dokładnie.
Jak widać chyba tylko Ty mnie tutaj rozumiesz :mrgreen:

Temat wydzieliłem z ogólnych patentów na Cruzakowy podłokietnik,
więc proszę się tutaj dopisywać jeśli ktoś jest jeszcze chętny.

Załatwiłem darmową przesyłką bezpośrednio do Polski (2700 hrywien) przy 30 sztukach,
zobaczymy ile potrzeba, jeśli będzie więcej to spróbuję ponaciskac z ceną 8-)
Sprzedawca preferuje wpłatę od osoby na Ukrainie.

Koszty na dziś to 90 hrywien/350 RUB czyli jakieś 35 PLN + przesyłka na kraj.

LordRahl - 2013-10-08, 08:35

Proszę mnie dopisać do listy chętnych - 1szt.
etac - 2013-10-08, 08:46

C77 napisał/a:
mario78 napisał/a:

Dokładnie.
Jak widać chyba tylko Ty mnie tutaj rozumiesz :mrgreen:

Temat wydzieliłem z ogólnych patentów na Cruzakowy podłokietnik,
więc proszę się tutaj dopisywać jeśli ktoś jest jeszcze chętny.

Załatwiłem darmową przesyłką bezpośrednio do Polski (2700 hrywien) przy 30 sztukach,
zobaczymy ile potrzeba, jeśli będzie więcej to spróbuję ponaciskac z ceną 8-)
Sprzedawca preferuje wpłatę od osoby na Ukrainie.

Koszty na dziś to 90 hrywien/350 RUB czyli jakieś 35 PLN + przesyłka na kraj.

Podaj mi namiary na priv, to zaplace.