To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wszelkie tematy... - Chevrolet wycofuje się z Europy

elpablo666 - 2015-07-06, 23:42

Ale te nowe Malibu i Cruze piękne... Aż zadek z żalu rozrywa, że już się tego nie doczekamy :( Przepiękne po prostu. A VW za 2 lata wypuści nowego Passata i Golfa, które będą znowu identyczne jak 2 generacje do tyłu i będą znowu miały "jeszcze oszczędniejsze silniki TDI" albo wyżyłowane na maxa 1.4 TSI 190 km i tym się znowu w Europie wszyscy będą zachwycać :/
Boyka - 2015-07-09, 20:02

Nie pozostaje nam nic i jego jak inwestowac w nasze kochane chevrolety zeby zachwycały ludzi na ulicach jak 3 lata temu ;D
C77 - 2015-07-09, 20:13

Boyka, dokładnie.
U mnie po pięciu latach użytkowania nadal pytają co to za Subaru? :shock: :lol: :mrgreen:

A dla tych którym smutno, filmik na pociechę :mrgreen:

chevy_power - 2015-07-09, 21:19

Dla nas jest śmieszne, ale dla tego absolwenta nie :-p Mama obiecała mi, że jak zdam maturę to kupi mi auto... i zadłem... i podobny numer mi wycięła, tylko nie była to lodówka :-p Mogłem dostąpić zaszczytu zawiezienia jej na imprezę firmową... samochodem firmowym...
C77 - 2015-07-27, 17:53

Życie po odejściu Chevroleta nie znosi próżni, przynajmniej w Rosji.
http://www.autonews.ru/au...s/news/1804696/

chevy_power - 2015-09-28, 14:32

Odświeżę trochę ten temat nawiązując do ostatnio głośnej afery związanej z emisją spalin Audi, VW (i Skody zapewne też).
Czy GM wycofując Chevroleta i wciskając droższego Opla przewidział taką kolej rzeczy? Podejrzewam, że zaufanie do marek zamieszanych w aferę spadnie w najbliższym czasie, a Niemcy decydujący się na zakup nowego auta prędzej wybiorą Opla niż VW.

Co o tym myślicie?

Maidenman - 2015-09-28, 20:47

Nie wiem czy akurat to Chevrolet mógł to przewidzieć, ale jestem bardziej skłonny uwierzyć, że to Chevrolet w jakiś pośredni sposób zrobił co mógł aby obecną aferę nagłośnić, chroniąc tym samym swój rynek przed zalewem silnej konkurencji.
chevy_power - 2015-09-29, 09:51

Maidenman napisał/a:
Nie wiem czy akurat to Chevrolet mógł to przewidzieć, ale jestem bardziej skłonny uwierzyć, że to Chevrolet w jakiś pośredni sposób zrobił co mógł aby obecną aferę nagłośnić, chroniąc tym samym swój rynek przed zalewem silnej konkurencji.

Masz chyba na myśli GM i Opla, bo Chevrolet niestety już nie figuruje na polskim rynku nowych aut :-(

Ale Twoja opinia może mieć pokrycie.

Maidenman - 2015-09-29, 17:42

Tak, miałem na myśli GM
C77 - 2015-12-18, 11:40
Temat postu: Powró Chevy do Rosji
Tymczasem GM znowu zmieniło zdanie i obecnie chce wrócić do Rosji <lol2>

Chevrolety mają tam być sprzedawane pod marką Ravon :mrgreen:

W kolejce już się szykują Ravon Cruze & Ravon Trax :)