To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Chevrolet'y forumowiczów - [Cruze] Sen-syka Cruze

sen-syka - 2013-12-12, 10:49
Temat postu: [Cruze] Sen-syka Cruze
WITAM SERDECZNIE,

Nazywam się Michał i Jeżdżę Cruzem 1.6 (muł) z 2011 roku. Felgi 17, Pakiet WTCC.

Pozdrawiam :)

C77 - 2013-12-13, 10:32

Ładne autko <spoko>

Chromowane listwy szyb pewnie musiałeś zakładać samemu?

Jakieś inne modyfikacje robiłeś? :)

sen-syka - 2013-12-13, 13:54

A dziękuje bardzo :)

Nie robiłem żadnych modyfikacji, a listwy oryginalnie montowane przez producenta.

A dzisiaj spotkałem w Częstochowie Brata bliźniaka, poniżej foto...

C77 - 2013-12-13, 14:57

Nieprawdopodobna fota :-o :mrgreen:

Czyli masz wersje LT+ WTCC + Premium czy LTZ + WTCC? <mysli>

ryjek - 2013-12-13, 15:42

ładny cruze ,szerokości ;-)
mario78 - 2013-12-13, 16:56

Fajnie się prezentuje Twój cruze. Zadowolenia z auta i bezawaryjnej eksploatacji :-D .
Jakieś modyfikacje w planach?

kozix33 - 2013-12-14, 11:34

Wersja LTZ był dostępna tylko z Czerwona skórą w środku i pakietem WTCC
C77 - 2013-12-14, 12:23

kozix33 napisał/a:
Wersja LTZ był dostępna tylko z Czerwona skórą w środku i pakietem WTCC

W oficjalnym cenniku tak, ale w praktyce przeróżne rzeczy się trafiały :-)
W w PL dla MY2010 w ogóle nie było pakietów, w MY2011były ale nie można było ich łączyć, a auto z tego wątku to MY2012 i do tego HB :-) Poczekajmy aż autor się wypowie jaka to jest wersja wyposażenia :wink:

sen-syka - 2013-12-16, 08:55

Wersja jest LT + Pakiet Premium + WTCC :mrgreen:

Powiem szczerze, że uwielbiam nim jeździć (zwłaszcza w trasie)... tylko to zawieszenie mnie denerwuje.

Modyfikacji na razie żadnych nie planuje...choć nie powiem kusi mnie. Macie jakaś propozycje?

C77 - 2013-12-16, 11:39

sen-syka napisał/a:
Modyfikacji na razie żadnych nie planuje...choć nie powiem kusi mnie. Macie jakaś propozycje?

Aerografikę :mrgreen: np taką:

Krzysiek_81 - 2013-12-16, 11:47

Widzę, że niektórych ogarnia już świąteczna wesołość :D , aerografika, pokrowce w tygrysa w innym wątku, itd...

sen-syka napisał/a:

Wszystko zależy od gustu i potrzeb - jeden da inne felgi, drugi zaklei złote wnętrze na znaczku przednim, a jeszcze inny będzie szukał lexus-looka...

Nie ma jakiś "obowiązkowych" modyfikacji czy ulepszaczy, studiuj forum, to może wpadniesz na jakiś pomysł dla siebie a przy okazji będziesz mógł się pochwalić innym <brawo>

mario78 - 2013-12-16, 12:16

sen-syka napisał/a:

Tutaj masz cały temat poświęcony modyfikacjom w cruze'ie :-D :arrow: tuning optyczny . Powinno tam być coś ciekawego :wink: .

sen-syka - 2013-12-17, 09:55

Wiecie co przede wszystkim to zrobiłbym swapa i coś z zawieszeniem !! !

mario78 - będę krążył po ulicach Białegostoku w okolicach Sylwestra, także uważaj na mnie :-> :->

mario78 - 2013-12-17, 11:13

sen-syka napisał/a:
Wiecie co przede wszystkim to zrobiłbym swapa

Na początek w celu poprawy dynamiki możesz wrzucić coś w tym stylu :arrow: Pedal Commander , mocy to nie doda ale według tego co piszą znacznie poprawiona(szybsza) jest reakcja przepustnicy na wciśnięcie gazu :-) .

sen-syka napisał/a:
mario78 - będę krążył po ulicach Białegostoku w okolicach Sylwestra, także uważaj na mnie :-> :->

sen-syka będę wypatrywał Twojego cruze'a <hejka> i będę uważał :wink: .

C77 - 2013-12-17, 11:13

Krzysiek_81 napisał/a:
Widzę, że niektórych ogarnia już świąteczna wesołość :D , aerografika, pokrowce w tygrysa w innym wątku, itd...

Ahahahaa po dzisiejszej akcji to ja będę kwiczał ze śmiechu przez całe święta <lol2>

sen-syka napisał/a:
Wiecie co przede wszystkim to zrobiłbym swapa i coś z zawieszeniem !! !

W tym temacie masz dużą dowolność, obniżenie (gleba), podniesienie, wszystko da się zrobić wedle życzenia :wink: