To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Swap?

czaki163 - 2013-12-15, 23:40

Swap na V6?
XaRaDaS - 2013-12-16, 12:13

czaki163 napisał/a:
Swap na V6?


Byłoby fajnie, ale takie zmiany to nie w tej chwili, jakbym w totka wygrał to laczka odstawiam na dobry tuning mech. :mrgreen: Ja to na razie to stylistycznie będę walczył, ale z gustem, nie jakieś pługi z przodu itp. :D

czaki163 - 2013-12-16, 23:00

XaRaDaS napisał/a:
czaki163 napisał/a:
Swap na V6?


Byłoby fajnie, ale takie zmiany to nie w tej chwili, jakbym w totka wygrał to laczka odstawiam na dobry tuning mech. :mrgreen: Ja to na razie to stylistycznie będę walczył, ale z gustem, nie jakieś pługi z przodu itp. :D


Jeśli nie sprzedam swojego Lacetti będę prawdopodobnie zmieniał silnik na c20xe. Brat kolegi rozbił Vectre B z takim właśnie silnikiem. Kwestia ile będzie chciał za wszystkie graty potrzebne mi do swapa :-|


W maju kupiłem felgi 16"z oponami za 180zł za szt. ;-) Opony to goodyear excellence. Dosyć świeże i z dużą ilością "mięska". :-)

XaRaDaS - 2013-12-17, 09:27

SWAPa też bym zrobił, ale z tym jest kupa roboty i koszty spore, trzeba liczyć średnio z 3-5 tyś.
czaki163 - 2013-12-17, 12:59

Jeśli chodzi o swpa to kwestia tego ile sam zrobisz i czy uda Ci się uzbierać samodzielnie części potrzebne do tego. No i kwestia silnika a właściwie jego stanu i ceny...
XaRaDaS - 2013-12-17, 13:10

Tak wiem, trzeba trafić na idealną c20xe :D za czasów lanosa na forum dajewo robili swapy i ładnie to wychodziło :D
Nawet były swapy na C25XE V6 pod maską i raczej bym szedł w tą drogę, bo różnica w cenie jest już niewielka.

C77 - 2013-12-17, 13:20

XaRaDaS napisał/a:
Nawet były swapy na C25XE V6 pod maską i raczej bym szedł w tą drogę, bo różnica w cenie jest już niewielka.


Tak, ale to raczej do Nubirki :-)


XaRaDaS - 2013-12-17, 13:30

C77 napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:
Nawet były swapy na C25XE V6 pod maską i raczej bym szedł w tą drogę, bo różnica w cenie jest już niewielka.


Tak, ale to raczej do Nubirki :-)


Mylisz się ;) R2r miał 2,5l V6 w lanosie ;) A, że przecież laczek w prostej linii pochodzi od nexii, więc w sumie tyle samo roboty z swapem co i w nexii. Elektrykę trzeba i tak zmieniać, do tego osprzęt dochodzi itp. Ziemniak podawał, że można zamknąć się w kwocie 5,5 tyś z właśnie 2,5l na 3,0 trzeba doliczyć 1000 zł.

czaki163 - 2013-12-18, 10:49

XaRaDaS napisał/a:

Nawet były swapy na C25XE V6 pod maską i raczej bym szedł w tą drogę, bo różnica w cenie jest już niewielka.


Tylko zwróć jeszcze uwagę na koszty eksploatacji takiego silnika....części....spalanie....

XaRaDaS - 2013-12-18, 11:58

czaki163 napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:

Nawet były swapy na C25XE V6 pod maską i raczej bym szedł w tą drogę, bo różnica w cenie jest już niewielka.


Tylko zwróć jeszcze uwagę na koszty eksploatacji takiego silnika....części....spalanie....


Jak piszą chłopaki spalanie nie jest jakoś większe, chyba nubirą lub lanosem pali 11l Pb więc w porównaniu do moich 10l różnica nie jest tragiczna, ew. powiedzmy, że V6 by spaliło 13l, ale za to jaka frajda :)

C77 - 2013-12-18, 12:09

XaRaDaS napisał/a:
C77 napisał/a:
XaRaDaS napisał/a:
Nawet były swapy na C25XE V6 pod maską i raczej bym szedł w tą drogę, bo różnica w cenie jest już niewielka.


Tak, ale to raczej do Nubirki :-)


Mylisz się ;)


Sam się mylisz, czytałeś w ogóle opis tego filmu? To jest NUBIRA a nie lanos,
tu masz cały temat o tym aucie http://daewooforum.pl/temat38702-270.html

XaRaDaS napisał/a:
A, że przecież laczek w prostej linii pochodzi od nexii...


Że co? <lol2>

Laczek nie pochodzi od Nexii ale od Nubiry, a Nubira pochodzi od Espero :!:

Od Nexii to pochodzi Lanos, a od niego Aveo :twisted:

XaRaDaS - 2013-12-18, 13:23

Fakt, pomieszałem modele :mrgreen: nie zmienia to faktu, że montowali V6 w lanosach też, a że film odnosi się do NU to zerknij http://daewooforum.pl/temat20177.html lanos z V6 2,5l :D

Jakiś świr nawet chciał VR6 i 4x4 wstawić do lanosa :D

Zresztą nie ma co się kłócić i tak przynajmniej w najbliższym czasie silnika nie będę wymieniał <lol>

C77 - 2013-12-18, 14:05

XaRaDaS napisał/a:
Fakt, pomieszałem modele :mrgreen:
nie zmienia to faktu, że montowali V6 w lanosach też, a że film odnosi się do NU to zerknij http://daewooforum.pl/temat20177.html lanos z V6 2,5l :D


A potem pójdzie za bezcen do ludu albo na żyletki :neutral:
Co do ostatniego wpisu w tym wątku to mnie to też niestety czeka obecnie w NUII :-/

XaRaDaS napisał/a:
Jakiś świr nawet chciał VR6 i 4x4 wstawić do lanosa :D

Każdy kraj ma swoich świrów :-) ale chyba największych widuję na Drive2.ru :mrgreen:

czaki163 - 2013-12-18, 19:44

C77 napisał/a:
Laczek nie pochodzi od Nexii ale od Nubiry, a Nubira pochodzi od Espero


Czyli tak czysto teoretyzując łapy silnika są zbliżone w Espero i Lacetti? :->

XaRaDaS - 2013-12-18, 21:07

czaki163 napisał/a:
C77 napisał/a:
Laczek nie pochodzi od Nexii ale od Nubiry, a Nubira pochodzi od Espero


Czyli tak czysto teoretyzując łapy silnika są zbliżone w Espero i Lacetti? :->


No nie przesadzajmy ;) tak jak w oplu były kadety, teraz są astry, to tak było w dajevo i teraz w chevi :) zresztą inni też zmieniają nazwy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group