To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Tuning - Znaczki Chevy w kolorze nadwozia

C77 - 2011-03-30, 13:31
Temat postu: Znaczki Chevy w kolorze nadwozia
Nie mam już złotych krzyży Chevroleta :evil:

teraz są niebieskie :mrgreen:

user_02 - 2011-03-30, 16:37

C77 napisał/a:

A gdzie fotki :twisted: :bom: !! !

C77 - 2011-03-30, 20:24

SebaSRS napisał/a:
C77 napisał/a:

A gdzie fotki :twisted: :bom: !! !

Fotki były ale zostały usunięte :-P

user_02 - 2011-03-31, 19:33

@C77 Zrób swoją fotkę i wrzuć na forumowy serwer :-D
Vito - 2013-03-01, 22:28

Testowo zrobiłem przód. Podoba mi się wiec tył też będzie :) Koszt koło 2zł :) także grosze, a efekt całkiem spoko :)

Kaczy.mk - 2013-03-01, 22:58

Z pewnością wychodzi taniej niż cała wkładka :) . Wygląda spoko, choć jestem ciekaw jak z bliska (gdybyś strzelił fotkę byłoby miło). Czy dobrze rozumiem, że najpierw nakleiłeś a potem docinałeś jakimś nożykiem? Co to za folia? Coś w stylu najciemniejsza do szyb?
Vito - 2013-03-01, 23:11

Kaczy.mk Tak, dobrze rozumiesz pierw nakleiłem a później docinałem. Jest to folia termokurczliwa zwykła czarna w połysku ( folia do szyb jest mało plastyczna wiec się średnio nadaje a i było by widać lekko ten brzydki żółty :D )

Foto z 10cm będzie jak umyję autko :D

Kaczy.mk - 2013-04-02, 09:26

Vito napisał/a:
Kaczy.mk... Foto z 10cm będzie jak umyję autko :D

Do tej pory nie umyłeś? ;-)

Kaczy.mk - 2013-04-02, 20:36

Powiedz mi, wyjmowałeś sam 'złoty' emblemat i jego oklejałeś czy też robiłeś to 'na aucie'? Chodzi mi o samo docięcie, bo wyszło tak równo że nie chce mi się wierzyć że wyrabiałeś się nożykiem w tej mini-szczelinie pomiędzy złotym środkiem a srebrną obwódką.
Vito - 2013-04-02, 22:01

Kaczy.mk napisał/a:
Powiedz mi, wyjmowałeś sam 'złoty' emblemat i jego oklejałeś czy też robiłeś to 'na aucie'? Chodzi mi o samo docięcie, bo wyszło tak równo że nie chce mi się wierzyć że wyrabiałeś się nożykiem w tej mini-szczelinie pomiędzy złotym środkiem a srebrną obwódką.

Zdziwisz się, bo nic nie rozbierałem, a że warunki były niesprzyjające to w jednym roku odkleja się lekko. Na foto tego nie widać ale poprawić trzeba :) Tył robiłem kilka dni później jak było cieplutko i wyszedł idealnie :) Fajną sprawą jest to ze między żółtym, a chromem jest dość duża szczelina wiec da się nożykiem do tapet tak to wyciąć by było profi :)

Kaczy.mk - 2013-04-11, 15:24

Vito, sądzisz że do oklejenia emblematu folia tego typu klik będzie odpowiednia?
etac - 2013-04-12, 21:01

Dałem kolor czarny na krzyz
Troche z przodu:

z tyłu:

backlit - 2013-04-13, 22:01

Zajjack napisał/a:
...oraz mam zamiar polakierować na czarno żółtą część logo z tyłu i przodu i uzyskać taki efekt

@Zajjack te złoto chevroleta na logo jest mocno dyskusyjne i nie przypadło mi do gustu. Trochę foli carbon look i żyletka załatwia sprawę w 15 minut ;) .

P.S. zalecam cięcie po naklejeniu z naddatkiem szczególnie z przodu z racji dosyć dużej powierzchni (i krawędzi załamania w środku logo).

ryjek - 2013-04-14, 18:34

@user_01 lepszy efekt tego jest w czarnym cruzie jednak,w twoim jasnym nie robi to zbytnio efektu :-P
C77 - 2013-04-14, 18:55

Na plus, chociaż czarny krzyż kojarzy mi się...
z karawanem pogrzebowym :twisted: :mrgreen:

ale i tak lepszy niż ta oryginalna cyganica by chevy :roll: