To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Cruze - Facelift amerykańskiego Cruza MY2015

DawidNY - 2014-04-13, 14:16
Temat postu: Facelift amerykańskiego Cruza MY2015
http://www.autocentrum.pl...-w-nowym-jorku/
lifting cruza :-)

JohnnyBeGood - 2014-04-13, 15:06

No, no, Cruze nam się staje coraz bardziej europejski. Mam nadzieję, że gdy w grudniu 2015 r. będę zamawiał jeden z ostatnich egzemplarzy, to w LTZ oprócz czujników martwego pola będzie można zamówić podgrzewane fotele i dwustrefową klimę.
rafic - 2014-04-13, 15:22

Ładny ;-) A co do tej klimy dwustrefowej to mi to niepotrzebne, ale za to by lepiej dołożyli nawiewy z tyłu dla pasażerów na środku, bo w tym segmencie to już standard a tu dalej nie ma, a co jak co, ale w lato to jest bardzo przydatne dla ludzi siedzących z tyłu.
krecik - 2014-04-14, 10:03

W środku zmiany są znikome. Mamy nowy drążek zmiany biegów oraz poprawione uchwyty na kubki. Mamy także system Siri Eyes Free oraz funkcję, która czyta wiadomości tekstowe na głos. Na deser dostajemy 7-calowy ekran dotykowy, łączność OnStar 4G LTE oraz opcjonalny system nawigacji satelitarnej.

Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl.../#ixzz2yqUu4r00

rafic - 2014-04-14, 13:12

No wiem czytałem i właśnie dlatego mówię, żeby mogli to w końcu dołożyć chociaż skoro GM nawet w takim wielkim malibu nie daje nawiewów z tyłu to już zostawię bez komentarza :roll: A ten system OnStar w Europie nie będzie dostępny, bo on funkcjonuje tylko za oceanem.
C77 - 2014-04-14, 13:31

rafic napisał/a:
ten system OnStar w Europie nie będzie dostępny, bo on funkcjonuje tylko za oceanem...

W Chinach też jest OnStar i tamtejsze Cruzaki mają go od początku.

Poza tym trochę ignorancją bije ze strony autora tego artykułu,
np te "poprawione uchwyty na kubki" :-)

DawidNY - 2014-04-15, 21:22

Ładny <brawo>

C77 - 2014-04-16, 11:54

Gdy go pokazują z pewnej odległości, to z przodu w miejscu pod grillami wygląda jakby czegoś mu brakowało,
wręcz jak jakaś czarna dziura w przednim zderzaku :shock:

tomi333 - 2014-04-16, 22:12

Super wyglądają oryginalne światłą do jazdy dziennej ale tej atrapie coś brakuje. Jest mniejsza, mniej agresywna i znaczek jakiś mniejszy i źle wkomponowany w chrom atrapy. Zwróćcie uwagę ze lekko odstaje i ewidentnie wygląda jak kiepsko przyklejony. No ale to subiektywne odczucie i trochę może jestem nieobiektywny bo mam atrapę z pierwszej wersji i ta dla mnie jest "the best" :)
mwadon - 2014-04-16, 23:08

C77 napisał/a:
Gdy go pokazują z pewnej odległości, to z przodu w miejscu pod grillami wygląda jakby czegoś mu brakowało,
wręcz jak jakaś czarna dziura w przednim zderzaku :shock:

U nas w tym miejscu będzie tablica rejestracyjna jeśli ktoś zdecyduje się ten model sprowadzić :wink:

DawidNY - 2014-04-17, 21:08

wczoraj jeden z pracownikow ASO Chevy Opel powiedzial mi ze to jest nowy Cruze II i nie bedzie dostepny w sprzedazy w europie
kemoiz - 2014-04-17, 21:26

no nie będzie bo to amerykański lift a z europy i tak wychodzą. Ale to nie jest Cruze II, jak zawsze ASO nie wie nic o swoich produktach ;-)
C77 - 2014-04-19, 15:06

tomi333 napisał/a:
Super wyglądają oryginalne światłą do jazdy dziennej...

A tak one świecą:

Cytat:
Zwróćcie uwagę ze lekko odstaje i ewidentnie wygląda jak kiepsko przyklejony.
OMG, faktycznie wygląd jak wzięty z innego modelu i przyklejony na szybko jako wersja beta,
tylko że jest on już również na fotkach z oficjalnej wystawy <lol>

C77 - 2014-07-09, 14:12

Amerykanos otrzymał własną Wi-Fi 4G LTE :roll:

BTW - widać wewnętrzny przycisk bagażnika 8-)

0:12

Boyka - 2014-08-07, 17:45

moze przyzwyczailem sie do wygladu 'naszego' cruza, ale wydaje mi sie ze przed liftem jest ladniejszy ;)
Smiesznie wyglada ten ich malutki znaczek,
swiatla do jazdy dziennej jakies 'krotkie',
atrapa grilla jakas pusta