To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - T?umik

Krzysiek_81 - 2014-04-17, 11:15
Temat postu: Tłumik
EDIT: Poniższe posty zostały wydzielone z tematu o reklamacjach uznanych bądź nie uznanych przez ASO - sam zacząłem zaśmiecać spójną formułę wątku.

wszim napisał/a:
CO: spora korozja elementów wydechu po 6 mies od zakupu i 8tys przebiegu
GDZIE: N. Targ Marimex
KIEDY (opcjonalnie): 04.2014
NIE UZNANO - ale trochę zabezpieczono przed dalszą ekspansją rdzy

CO: ocierająca listwa progu i nadkola o krawędź tylnych drzwi spowodowała wytarcie lakieru
GDZIE:N. Targ Marimex
KIEDY (opcjonalnie): 04.2014
UZNANO: wymiana listwy, naprawa lakiernicza

wszim, czy masz jakieś zdjęcia problemu z otarciami drzwi? Czy chodzi o samą krawędź drzwi bo spasowanie było za ciasne - bo to chyba jedyny sposób, żeby nakładki obcierały drzwi...

Co powiedzieli na tłumik? Ja mam to samo, a w drugim samochodzie, tłumik wymieniany w tym samym czasie, po tym okresie (mniejszy przebieg, ale też zaliczył jazdę zimą) wygląda jak nowy.

wszim - 2014-04-17, 12:51

Na forum w dziale Orlando wszystko szczegółowo opisałem z fotkami włącznie,
niestety tutaj nie mogę podlinkować bezpośredniego linka ale znajdziesz wątek z tytułem "przedwczesna korozja wydechu".

Wszim jeśli tylko chcesz możesz wstawić swoje zdjęcia do tego tematu i dać link bezpośredni do fotek, wtedy wszyscy będziemy mogli je zobaczyć
pzdr. C77

Krzysiek_81 - 2014-04-17, 16:03

Właśnie nie mogę się zebrać, żeby swoje fotki wstawić do odpowiedniego tematu, ale już niedługo dowiem się, co na to powie ASO Nexteam - choć nie spodziewam się wymiany układu wydechowego :roll:
kemoiz - 2014-04-17, 17:15

te tłumiki to jest jakiś bubel. Mój cruze ma pierwszą zimę za soba i przejechane 3,5 tys łącznie a wygląda jak po 3-4 latach.
wszim - 2014-04-17, 18:43

Bubel jakich mało :evil: i wychodzi że dotyczy ostatnich roczników produkcji. Zobaczę jak ta korozja będzie się rozwijać. Jak się rozsypie ten wydech w przyszłym roku to chyba z rękojmi pociągnę sprawę. Wiem że pewne rzeczy w samochodach są projektowane na określony czas życia ale w tym przypadku chyba ktoś przegiął pałę.