To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Cruze - List od mychevrolet.pl

krecik - 2014-05-04, 17:15

więcej informacji o samochodzie mogli podac
westsajd - 2014-05-05, 13:38

Ktoś wie czemu przy wpisywaniu vinu wywala okienko na czerwono, że niby błędny? Czy ten cały mychevrolet nie obsługuje starszych aut (moje jest 2005 rok)?
C77 - 2014-05-06, 11:34

esjot napisał/a:
Spada, lub będzie im spadać liczba samochodów do serwisowania

Jakoś nie jestem o tym przekonany patrząc przez pryzmat Cruze,
bo coraz więcej ich w Polsce się pojawia ściągniętych z Zachodu w ciągu ostatnich 2 lat,
a są sprawy których nie przeskoczy się bez ASO :-x

Nawet patrząc na Nasze Forum można dostrzec tą tendencję, że osób posiadających Cruzaki ściągnięte z zagranicy jest bardzo wiele,
a w przyszłości ich liczba na forum może przewyższyć nawet tych posiadających "salon Polska",
bo nowych aut w Polsce już nie kupisz, a z Zachodu 3-4 letnie Orlando czy Cruze będzie opłacało się ściągać nadal.

Anonymous - 2014-05-06, 11:44

C77 napisał/a:
Cruzaki ściągnięte z zagranicy jest bardzo wiele,
a w przyszłości ich liczba na forum może przewyższyć nawet tych posiadających "salon Polska",

Ale takie samochody nie zawsze zaglądają do ASO.
Mało kto mając 3 letni samochód będzie robić np. przegląd w ASO, czy wyminę klocków, tarcz itp

C77 - 2014-05-06, 12:19

esjot, Ty podajesz podstawowe sprawy z którymi powinien się uporać każdy mechanik,
a ja mam na myśli głównie diagnostykę w pełnym zakresie, programowanie itp. na co w praktyce niestety ASO ma monopol,
a zważywszy np. to że te auta mają wiele rozmaitych czujników i innych głupot to naprawdę jest tu się co psuć
i wg mnie ASO z głodu nie umrze :-)

krecik - 2014-05-07, 10:25

rejestrował się ktoś na przegląd czy oni odzwonili
C77 - 2014-12-05, 22:07

Dostałem kolejny list od mychevrolet :-)
widać bardzo się uparli abym się u nich zarejestrował :mrgreen:
i nagrodami kuszą :->

Krzysiek_81 - 2014-12-05, 23:17

A cóż to? Proponują darmowy karnet na wymianę oleju i filtra za 199PLN?
zdzis.michal - 2014-12-06, 08:56

Witam

Również dostałem tydzień temu list. Usiłowałem aktywować konto wykorzystując podany kod aktywacyjny. Oczywiście nie poszło, kod nieaktualny.

Pozdrawiam

C77 - 2014-12-07, 17:08

Krzysiek_81 napisał/a:
A cóż to? Proponują darmowy karnet na wymianę oleju i filtra za 199PLN?

Mamią możliwością wzięcia w konkursie myChevrolet i wygrania vouchera na oryginalne akcesoria o wartości 3000zł brutto! :twisted:
lub jednego z systemów nawigacji samochodowej jeśli aktywuje u nich konto :-D

Problem w tym, że z oryginalnych akcesoriów to ja mam już chyba wszystko co by mnie interesowało :mrgreen:
i navi tez mnie nie interesuje :-P
wiec niech sobie mnie sklonują tak jak inni, gdyż mej rejestracji raczej się nie doczekają <lol>

krecik - 2014-12-08, 12:00

a ja wziąłem udzial
Regulus - 2015-03-09, 09:35

Szczególnie dla właścicieli aut sprowadzonych z zagranicy jest to fajna sprawa, bo dzięki temu wiedzą gdzie jest auto i mogą zaprosić na kampanię serwisową - to działa, polecam!
krecik - 2015-03-13, 14:43

ciekawe jak tam konkurs czy ktoś wygral kupon 3000zl
marekt81 - 2015-10-21, 13:56

Witam

Od jakiegoś czasu jestem zarejestrowany na MyChevrolet ale ta strona to jakieś nieporozumienie. Klikając na Raporty i oceny wyskakuje okno że trzeba podać nr VIN w garażu wirtualnym. Taki VIN mam tam podany i moje autko iby sie pokazało tzn. podstawowe dane. Ale zadnego raportu nie moge przeglądność bo krzyczy o VIN czy u was tez tak jest ?? Moze coś źle robię ?? ?

sobotaa - 2015-10-21, 17:04

Też tak mam nie działa okno "raport oceny"