To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - Karta SD do Nawigacji w nowym aucie

geringxes - 2014-04-30, 18:45
Temat postu: Karta SD do Nawigacji w nowym aucie
Witam,

W zeszłym tygodniu odebrałem Orlando My2013 z Budmat Auto z Płocka. Otrzymałem z nim kartę SD do nawigacji Scandinavia + MRE 2011/2012. NAvigacja to NS 600. Moje pytanie do szanownych kolegów brzmi: jakie karty otrzymaliście przy odbiorze swoich nowych aut? Czy nie powinienem był dostać czegoś pokrywającego Polskę z nowszą datą?

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję za odpowiedzi

opoka - 2014-05-05, 16:27

Witam

Mam obawy ze kolega został zrobiony w balona. Mapa powinna być North Central Europe + Major Roads of Europe (Europa wschodnia Estonia, Litva, Lithuania, Polska-mapy szczegółowe )oraz pozostała cześć Europy tylko główne drogi.

Pozdrawiam

marcel226 - 2014-05-06, 08:22

geringxes,
Mialem podobna sytuacje. Moje auto bylo sciagniete przez mojego dilera od dilera z Holandii i mialem na karcie mape krajow Beneluxu.
Zadzwonilem do centrali chevroleta i kazali mi sie udac do najblizszego mnie aso w Warszawie. Tam dlugie wyjasnienia, sprawdzanie telefojiczne kierownika serwisu u dilera w Lesznie dlaczego nie zalaczyli wlasciwej karty z europa centralna i po miesiacu mojego telefonicznego przypominania sie w koncu sprowadzili mi wlasciwa karte.
Oczywiscie karte z mapa Beneluxu musialem oddac.

Wiec walcz, bo da sie naprawic niedbalstwo dilera.

geringxes - 2014-09-02, 08:35

Udało się wszystko załatwić. Niestety pozostało wrażenie, że to nie była pomyłka. Raczej cała seria pomyłek. Żeby zainstalować złą kartę trzeba pomylić pudełka, nie przeczytać opisu na karcie, po włożeniu do nawigacji nie zauważyć, że nie da się wpisać ulicy a sama nawigacja nazw ulic nie pokazuje... A karta na allegro chodzi po 350 zł ;)