To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

CarAudio - Dodatkowe głośniki pod tylną półkę w Cruze

Paniek - 2009-12-10, 21:59
Temat postu: Dodatkowe głośniki pod tylną półkę w Cruze
Mam pytanie jakie głośniki będą pasowały do Cruza z tyłu chodzi mi o wymiary.
Pozdrawiam.

Paniek - 2009-12-22, 20:03

Widzę że chyba nikt jeszcze nie montował głośników z tyłu w Cruzie. :cry:
dmxextreme - 2011-10-16, 13:11
Temat postu: Dodatkowe głośniki pod tylną półkę w Cruze
Wie ktoś może czy w wersji sedan LTZ z 6-cioma głośnikami jest poprowadzona instalacja gdzieś w okolice tylnej półki gdzie znajdują się otwory pod głośniki.
vera - 2011-10-16, 13:21

jest kostka w podsufitce.
dmxextreme - 2011-10-16, 13:27

Dzięki ;-)
A tak mniej więcej lokalizacja owej kostki.

vera - 2011-10-16, 23:40

ja mam na wysokosci swiatla wewnetrznego tak z 5 cm w strone baganizka. taka dziwna kostka na wkreciki jakby od zwrotnicy wzmacniacza i grube kable - nietypowe wiec mysle ze, glosnikowe. od tych w tylnych drzwiach to raczej nie bo ktoredy dalej? .... takze chyba pozostaje opcja z zew. wzmacniaczem albo glosniki polkowe. (tez mam wyciecia w blachach polki bagajera na jajowate głosniki).
C77 - 2011-10-17, 07:16
Temat postu: Re: Dodatkowe głośniki pod tylną półką
dmxextreme napisał/a:
Wie koś może czy w wersji sedan LTZ z 6-cioma głośnikami jest poprowadzona instalacja gdzieś w okolice tylnej półki gdzie znajdują się otwory pod głośniki.

Trzeba się wpiąć, a w Twoim wypadku rozczłonkować przewody głośników w tylnych drzwiach z odpowiednich portów w gnieździe na słupku środkowym.
Jest ono ukryte w zagłębieniu konstrukcyjnym między środkowym i dolnym mocowaniem pasa kierowcy/pasażera przód.

elpablo666 - 2014-09-15, 09:03
Temat postu: Głośniki w tylną półkę w Cruze
Ostatnio wsadzając dość głęboko głowę do bagażnika, zauważyłem jakby gotowe dziury na głośniki pod półeczką przy tylnej szybie. Tylko trochę byłoby pracochłonne zamontowanie ich tam - zrobić dziury w półeczce i pociągnąć kable do bagażnika...
tomek77 - 2014-09-16, 22:12

elpablo666 napisał/a:
Odbiegając trochę od tematu, to ostatnio wsadzając dość głęboko głowę do bagażnika, zauważyłem jakby gotowe dziury na głośniki pod półeczką przy tylnej szybie. Tylko trochę byłoby pracochłonne zamontowanie ich tam - zrobić dziury w półeczce i pociągnąć kable do bagażnika...

zgadza się, była dostępna :( wersja radia fabrycznego z 6-cioma głośnikami :)

elpablo666 - 2014-09-17, 10:06

Cytat:
zgadza się, była dostępna :( wersja radia fabrycznego z 6-cioma głośnikami :)

Kolego,masz na myśli chyba z 8 głośnikami. 6 głośników to mam nawet ja - 2 Wysokotonowe i 4 w drzwiach przód i tył. Fajnie byłoby zamontować tam jakieś niskotonowe tylko ja się na tym w ogóle nie znam :/

C77 - 2016-08-04, 19:36

No Panowie, trochę czasu minęło więc wracamy do tematu
czy ktoś na Forum ukończył ostatecznie temat głośników w tylną półkę? :-)

Przypominam, że na tylną półkę w Cruze są potrzebne głośniki 6x9.