To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wszelkie tematy... - Czy gwarancje mo?na realizowa? w ka?dym serwisie Chevroleta?

Ichturiel - 2014-03-02, 14:43
Temat postu: Czy można reklamować usterkę w innym ASO...
Czy można reklamować usterkę w innym ASO...niż w tym w którym się kupiło samochód? może to naiwne pytanie ale wolę się upewnić - oczywiście chodzi o naprawę gwarancyjną?
ps. mam tez na myśli to jak jest to widziane w salonie bo jest to moja 1 usterka?

kemoiz - 2014-03-02, 14:50

Możesz naprawiać, serwisować i robić przeglądy w którym chcesz ASO.
Anonymous - 2014-03-02, 14:51

Również potwierdzam, że możesz to robić w każdym ASO.
szfen - 2014-03-02, 14:52

Oczywiście, w tym innym ASO bardzo się ucieszą.
Poza tym, jak pojedziesz na wycieczke ( np. do Poznania) i Ci coś strzeli, to przeciez zgłosisz się do Poznanskiego ASO a nie u siebie!

Poprzednie auto (Hyundai) serwisowałem w innym ASO niż go kupiłem lecz raz mi się przytrafiła awaria łożyska w pobliżu tego pierwszego ASO (tam gdzie kupowałem) i marudzili, ze to napewno wina tego drugiego ASO w ktorym serwisuję i ze jak tam mi robią to tam mam jeździć z naprawami gwarancyjnymi. Oczywiscie nie mieli racji i z łachą naprawili. (m. inn. dlatego nie kupilem kolejnego Hyundaia, tylko Cheva.)

Acha jak odbierałem swojeggo Cruza, to mowili, ze moge robic przeglądy gdzie chcę choćby w Suwałkach ale warto z dwa dni wczesniej zadzwonić i sie umówic.

Pozdr.

szfen - 2014-03-02, 15:04

Ichturiel,

napisz co Ci siadło w Cruzaku.

endriu333 - 2014-03-03, 14:17

naprawy zarówno mechaniczne jak i blacharskie można robić w dowolnym ASO w kraju. Ja już kilka razy naprawiałem w ASO gdzie blisko pracuję (mimo że tam go nie kupiłem) i obsługa jest nprawdę miło i nie ma problemów że u nich tylko naprawiam. Tak naprawdę to ASO ma płacone od naprawy i dla nich rybka czy auto jest od nich czy nie - grunt że Chevi Polska za to płaci.... niemniej w przypadku np. rdzy (naprawa blacharska) to faktycznie czasami potrafią odesłać do macierzystego ASO (że niby to z winy danego importera/dealera) chociaż prawnie nie mogę tego nakazać...
rumell - 2014-06-01, 21:27

Cytat:
Sorki ze dopiero teraz odp. ale dopiero dzisiaj odebrałem auto z ASO (wcześniej nie miałem czasu tego załatwić) w Przeszowicach - Kanclerz usterka to skrzynia biegów :( wymienili mi synchronizatory 1 i 2 biegu. Powiedzieli, że to bardzo częsta usterka http://forum.chevrolet.or...es/icon_cry.gif
sami się dziwią ze GM nie zrobił akcji serwisowej.

sorki ale ten link to do czego

Ichturiel - 2014-06-02, 18:43

Do niczego to link do ikonki zupełny przypadek że to się tak wkleiło... ;-P
mariusz_and - 2015-11-15, 11:58
Temat postu: Czy gwarancje można realizować w każdym serwisie Chevroleta?
Witam, mam pytanko odnośnie tego czy gwarancja może być realizowana w każdym serwisie chevroleta? Przeprowadziłem się i nie chce mi się gnać 40 km do tego w którym do tej pory serwisowałem auto. Ktoś miał podobny problem, proszę o poradę ?
chevy_power - 2015-11-15, 14:42

Gwarancję możesz realizować w każdym autoryzowanym serwisie. Na początku mogą kręcić nosem, ale mają obowiązek przyjąć auto na serwis gwarancyjny.
awe56 - 2015-11-15, 19:07

Gwarancja w każdym serwisie Chevroleta .Ja kupiłem u dilera A ponieważ oferował lepsze warunki a serwisuje w innym miejscu bo mam bliżej i wszystko jest OK.