To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Nadwozie - Owiewki do Cruze

user_02 - 2011-10-18, 14:37
Temat postu: Owiewki do Cruze
Bruce1807 napisał/a:
lukaszz212 jak można to gdzie i za ile dorwałeś te listwy progowe? Pytałem w ASO to gość patrzy na ten sam katalog, na to samo zdjęcie i twierdzi, że takich nie ma :shock: Dziś dzwoniłem zamówić owiewki to na Rudnickiego twierdzą, że mają w katalogu komplet przód-tył ale nie mają możliwości zamówić, a w Rudzie czterech nie mają, wyłącznie dwie na przód. Niby wszyscy mają ten sam katalog :shock:

W Wawie na Krasnobrodzkiej jest firma remontująca silniki, przygotowują też do sportu. Podobno 1,8 mają już rozpracowany. O diesla musielibyście zapytać ale są godni polecenia.
Powerboxa z allegro raczej bym nie polecał.

Jeśli nie potrzebujesz oryginalnych to owiewki do cruza ma w swojej ofercie HEKO

Bruce1807 - 2011-10-20, 20:11

HEKO znalazłem. Poleca koś tą firmę, bo szczerze to jeszcze z nich nie korzystałem :/
user_02 - 2011-10-20, 20:23

Brat ma takie w swoim samochodzie, i jedyne co go denerwuje to to, że jedna mu odleciała na autostradzie (przy prędkości powyżej 100km/h). A odleciała dlatego że tych owiewek nie da się zamontować u niego na samochodzie przy pomocy specjalnych klipsów (?) (pytał o to w siedzibie), pracownik HEKO próbował je zamontować "na hama", i jedną połamał (na koszt firmy :-P ).
Teraz ma je przyklejone klejem na gorąco i jak na razie jeszcze nie odleciały, i wygląda dość estetycznie. Już chyba będzie drugi rok i nie widać żadnych wypłowień, pęknięć itp.

etac - 2011-10-21, 20:37

Ja mialem HEKO dwa razy. 10 lat temu w Polonezie, i rok temu w Lacetti. W obu przypadkach efekt po roku był taki sam - spekana struktura plastiku. Na wyslane zapytanie do Heko nie dostalem zadnej odpowiedzi. A dziwnym trafem mialem oryginalne owiewki sprzedawane z katalogu Opel i po 3 latach eksploatacji nic sie z nimi nie działo.
Ja wiem ze nikomu nie polece firmy HEKO. Cena za oryginal to jednak cena za wlasciwa jakosc.

Bruce1807 - 2011-10-23, 21:55

Czyli dwie opinie i obie na minus ;p Znajomy montował w zeszłym do Voyagera i odpadły po otworzeniu szyby :D wydaje mi się właśnie, że to były HEKO. Dlatego pytałem o Wasze opinie. Dzięki.
Teraz niech mi ktoś mądry powie jak kupić komplet czterech orginalnych jak ASO nie może ich nawet zamówić?

C77 - 2011-10-24, 01:05

Nie da się zamówić owiewek których nie ma.
pool80 - 2015-09-24, 21:12

Ma ktoś Heko w Cruze?