To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Mechanika - Ściąga po odpuszczeniu gazu

stefannurek - 2016-06-28, 09:59
Temat postu: Ściąga po odpuszczeniu gazu
Witajcie.
Jestem nowym posiadaczem Captivi. Auto z polskiego salonu 6 letnie 115 tys przebiegu potwierdzone.
Jedyny mankament jaki zauważyłem i o który chciałem Was zapytać to :
Podczas w miarę żwawego przyspieszania podczas wciśnięcia sprzęgła odczuwalne jest ściąganie auta na prawą stronę i wymaga to lekkiej korekty kierownicą.
Podczas płynnej jazdy ze stałą prędkością i odpuszczeniu gazu jest podobny objaw.
zanim wybiorę sie do mechanika chciałem poznać opinie innych użytkowników.
Poprzedni właściciel potwierdził że prawie od nowości miał ten objaw i się przyzwyczaił. Ponoć nawet w serwisie mówiono że tak porostu musi być. Niestety nie chce mi się wierzyć w to.
I kolejne pytanie radio. Radio zwykłe lecz wogole nie grają niskie tony.. dźwięk jak z telefonu.
Czy ktokolwiek sie z tym spotkał korekcja nic nie daje. Być może radio należy wymienić ?

bubek4070 - 2016-06-28, 13:23

Zamieñ opony miejscami, co do głosników do wymiany membrama stoi nie rusza się przerabiałem u siebie przednie dzwi,a u kolegi w epice teź głosniki wymieniałem
MarcinekNu2 - 2016-06-28, 14:11

Identyczne objawy ściągania miałem w Nubirze II przy rozwalonych tulejach na wahaczach z przodu. Co prawda tam patent z pionowymi tulejami był przedni sam w sobie ale tak można było szybko dojść, że są do wymiany.