To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Baza serwisów pogwarancyjnych - Tani i dobry warsztat w Rudzie ?l?skiej POSZUKIWANY.

user_02 - 2010-07-27, 21:48
Temat postu: Tani i dobry warsztat w Rudzie Śląskiej POSZUKIWANY.
Poszukuję mechanika który dobrze i tanio (wiem że nie można zrobić tanio a dobrze... a może jest taki magik :mrgreen: ) wymieni łącznik stabilizatora w lacetti, część będzie zakupiona wiec on ma tylko "złożyć to do kupy" :lol: .

Po przygodach z Boronowskim na Wirku chcę sie trzymać od niego z daleka więc proszę nie polecać mi go :evil: :!:

Wymianiany będzie dopiero za jakiś czas.

Jak to na sprawdzeniu powiedział "Muzykę głośniej podczas jazdy włączyć to tłuczenia nie będzie słychać :lol: " Wiec może jeszcze pojeździ:-P

ryjek - 2011-03-05, 21:21

przyjedz do Czerwionki-Leszczyn,znam dobrego mechanika,2 dni temu mi wymieniał w mym aveo :-)
tarna - 2011-03-05, 21:46
Temat postu: Re: Tani i dobry warsztat w Rudzie Śląskiej POSZUKIWANY.
SebaSRS napisał/a:
Poszukuję mechanika który dobrze i tanio (wiem że nie można zrobić tanio a dobrze... a może jest taki magik :mrgreen: ) wymieni łącznik stabilizatora w lacetti, część będzie zakupiona wiec on ma tylko "złożyć to do kupy" :lol: .

Po przygodach z Boronowskim na Wirku chcę sie trzymać od niego z daleka więc proszę nie polecać mi go :evil: :!:

Jak to na sprawdzeniu powiedział "Muzykę głośniej podczas jazdy włączyć to tłuczenia nie będzie słychać :lol: " Wiec może jeszcze pojeździ:-P

Po uszach powinieneś dostać 20 min roboty na jeden łącznik a nie po mechanikach jeździć :P

user_02 - 2011-03-05, 22:42
Temat postu: Re: Tani i dobry warsztat w Rudzie Śląskiej POSZUKIWANY.
tarna napisał/a:
SebaSRS napisał/a:

Po uszach powinieneś dostać 20 min roboty na jeden łącznik a nie po mechanikach jeździć :P

Zapomniałem dodać że wszystko już zrobione, troszkę wiecej niż 20 minut bo na garażu brak prądu aby przeciąć nakrętkę a palnik nie pomagał wiec trzeba było szukać pradu. W stosownym dziale jest nawet temat jak wymienić.