To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Cruze - Ile cie kosztował Cruze i jakie gratisy dorzucił sprzedawca?

Boyka - 2013-06-30, 22:20

[quote="etac_owiec"]
Boyka napisał/a:

Z zerowym przebiegiem, mieli jeszcze takiego?

przebieg mial bodajże 6 lub 7 km

zapomnialem dodac, ze dywaniki rowniez dostalem, ale to chyba przy kazdym cruzie w gratisie byly, tak samo jak 2 x kluczyk skladany (scyzoryk)

robszo napisał/a:
Witam,

w piątek 05.07 odbieram mojego Cruze'a (Pewter Grey) 4d 1.8 LT+ z LPG - rocznik 2012 cena 53500 zł brutto. Dostałem dywaniki i folie ochronną na tylni zderzak. Więcej nie byłem w stanie wywalczyć (dostałem 9600 zł opustu i LPG za złotówkę). Może coś jeszcze przy odbiorze uda się wywalczyć :)

Pozdrawiam!

Przy odbiorze to juz niema co wywalczac, bo nic ci nie dadza skoro wiedza ze wezmiesz (pewnie trzeba bylo zaliczke wplacic tak jak u mnie), przed kupnem jak udajesz ze ci nie zalezy to ci dadza wszystko co moga, a pozniej jak juz nie masz wyboru to nic nie dadza :D

etac - 2013-06-30, 22:21

[quote="Boyka"]
etac_owiec napisał/a:
Boyka napisał/a:

Z zerowym przebiegiem, mieli jeszcze takiego?

przebieg mial bodajże 6 lub 7 km

No to zes rodzynka wyrwal

darthmojo - 2013-07-04, 12:04

Przed odbiorem jeszcze drugi komplet dywaników na lato wywalczyłem :)
robszo - 2013-07-04, 16:39

AdamT napisał/a:
To w sobotę zapraszamy na spota :)

Witam,

wczoraj odebrałem samochód. Jakie wrażenia ? - może w 2 pkt. o salonie i samochodzie.
1. Salon - mieszane uczucia, z jednej strony obsługa miła i serdeczna a z drugiej jakby chcieli pozbyć się mnie i wymusić najlepiej przed obejrzeniem samochodu podpisanie odbioru i mieć gościa z głowy.
Samochód niedomyty - rocznik 2012, trochę stał i skurzony musiał być dość mocno, wypsikany jakimiś paskudztwem opony i wszystkie plastiki, po montażu instalacji LPG wióry plastikowe pozostały z nawiercania otworów pod przycisk. Nie tego się spodziewałem. Na domiar złego folię ochronną na zderzak którą wywalczyłem podczas zakupu przykleili fatalnie (pęcherzyki powietrza) i wygląda to okropnie. Pozostawiłem bez komentarza naklejkę ... (darowanemu koniowi ...itd). Z racji tego, że nie bardzo ufam ludziom związanym jakkolwiek z przemysłem motoryzacyjnym dość skrupulatnie zabrałem się za sprawdzanie samochodu czym nie zjednałem sobie obsługi salonu :] . Po kilku uwagach podpisałem odbiór samochodu.
2. Samochód - pierwsza jazda i pytanie gdzie podziała się ta moc, a dwa dlaczego podczas hamowania tak trzęsie kierownicą. Niezbyt usatysfakcjonowany stwierdziłem, że przejadę się po autostradzie to może ułożą się klocki i tarcze - no i po jakiś 100 km (kilka gwałtowniejszych hamowaniach z 150 km/h do 100 km /h) drgania ustąpiły a samochód jakby coraz żwawszy się robił. Sama jazda to czysta przyjemność - bardzo dobrze trzyma się drogi a zawieszenia nie wydawało żadnych niepokojących dźwięków. Póki co jeżdżę na benzynie (tak przez około 1000 km) a później zobaczę jak sprawuje się LPG. W środku nic nie trzeszczy i nie skrzypi a to jak dla mnie jest bardzo istotne (poprzedni samochód doprowadzał mnie pod tym względem do furii).

Ogólnie z samochodu jestem coraz bardziej zadowolony. A co do salonu i serwisu zobaczymy podczas wizyty związanej z LPG.

Pozdrawiam !

user_02 - 2013-07-04, 17:14

robszo napisał/a:
po jakiś 100 km (kilka gwałtowniejszych hamowaniach z 150 km/h do 100 km /h)

Nowe klocki i takie hamowania ? Szkoda żeby się zeszkliły :roll:

robszo co kolwiek będziesz z LPG robił to prócz wymiany filtrów, serwisu z ASO lepiej do tematu LPG nie dopuszczaj :) Mi rozpieprzyli całe ustawienia LPG przy ich regulacjach i w czwartek jade w koncu do Czakramu zrobic z tym porzadek.
Oczywiscie dopiero po e-mailu do CAC i Czakramu bezpośrednio.

Wito1985 - 2013-07-17, 22:23

Przy zakupie na firme za LT 2.0D kolor brązowy zapłaciliśmy 60 000 brutto..gratis dywaniki....:)
xazaxpl - 2013-07-19, 18:59

58900 brutto Wersja LT 1,8 + gaz 1 zł kolor czarny karbon
Dywaniki gumowe i welurowe oraz mata gumowa do bagażnika
Odebrałem z przebiegiem 11km :)
Samochód kupiony ze stocka :) w czerwcu

irvingmorg - 2013-09-17, 21:39

Witam,

56800 brutto 1.8 LT z LPG, zero gratisów (gumowe dywaniki).

etac - 2013-09-17, 21:50

irvingmorg napisał/a:
Witam,

Co u Rokickiego kupowales?

irvingmorg - 2013-09-17, 21:54

etac_owiec napisał/a:
irvingmorg napisał/a:
Witam,

Mucha...

etac - 2013-09-17, 21:56

irvingmorg napisał/a:
etac_owiec napisał/a:
irvingmorg napisał/a:
Witam,

Mucha...

No to miala byc druga opcja. Trzeba było mowic to mam dostep do rabatów dobrych w MMCars

KAI - 2013-09-20, 20:16

etac_owiec napisał/a:
irvingmorg napisał/a:
etac_owiec napisał/a:
irvingmorg napisał/a:
Witam,

Mucha...

No to miala byc druga opcja. Trzeba było mowic to mam dostep do rabatów dobrych w MMCars

etac_owiec: chcę się umówić w MM Cars na przegląd.
Z kimś konkretnym gadać czy to nie ma znaczenia?
Pzdr

Bruno26 - 2013-09-24, 21:57
Temat postu: Cruze SW
CRUZE SW LT+ 1.4 - grati dywaniki, bon paliwowy na 100 zł

cena 63900 brutto

janex0 - 2013-10-05, 12:50
Temat postu: Re: Cruze SW
Witam szystkich. Zakupiłem cruza na wiosne 2013r. z 2012 za 51000 wersja 4dr lt gumowe dywaniki gratis .Nexteam Modlinska Warszawa.