To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Chevrolet
Pozwól się uwieźć

Wnętrze - D?wignia otwierania wlewu paliwa.

draco40 - 2014-03-08, 20:36
Temat postu: Re: Dźwignia otwierania wlewu paliwa.
user_02 napisał/a:
[url=http://img185.images....th.jpg]Obrazek[/URL]-Tak oto wygląda dźwignia otwierania wlewu paliwa w 3,5 rocznym Chevrolecie lacetti :evil:

Mam pytania:
-Czy jest to wogóle gdzieś do kupienia (najlepiej nowe)?
Czy samemu idzie wymienić?
-Macie coś takiego u siebie?

ASO na gwarancji zbagatelizowało problem :-x . Widziałem że ktoś pisał o czymś takim na forum, tylko nie wiem kto.



a pytanko, jak toto zdemontowac??
moze jakis manual

Anonymous - 2014-03-08, 21:33

Tak na szybko, to była już odpowiedź:
simon napisał/a:
już tą rączkę wymieniałem - żenada !! !
Kup sobie w ASO - koszt ok 90,- i sobie sam wymień. Odkręcasz 4 śruby, targasz fotel, odciągasz wygładzinę i już...

Pamiętaj o odpięciu kostki Airbag na wyłączonym zapłonie !! !!


Ale można zmienić na elektryczne, nawet bardziej praktyczne:
link
Zdjęcie z drive2.RU

draco40 - 2014-03-10, 11:44

a inaczej, czy bez demontażu fotela można dostać się w ww. miejsce przegubu raczki??
aby podnieść tapicerke podłogi co trzeba zdemontować?? osłone progów ??

kapczur - 2014-03-10, 18:39

Ja poszedłem na "łatwizne".
Papierem ściernym oczyściłem rączkę, przetarłem/oczyściłem benzyną ekstrakcyjną, pomalowałem Brunoxem. Wersja VIP byłaby z maźnięciem tego na koniec lakierem, ale już mi się nie chciało.

Minął rok od i jakoś nie widzę żeby coś się z tym niepokojącego działo :)

Lacetti2005 - 2014-03-10, 21:02

Dokładnie tak samo zrobiłem. Fakt dodatkowo prysnąłem lakierem, z tego powodu ciężej chodziło - prysnąłem wude i jest OK a minęły już dwa lata <radocha>
olives - 2014-03-11, 19:48

Też miałem ten problem. Pomalowałem czarnym hameritem, jest OK
Anonymous - 2014-03-11, 22:07

olives napisał/a:
Pomalowałem czarnym hameritem, jest OK

Lacetti2005 napisał/a:
...dodatkowo prysnąłem lakierem, ...

kapczur napisał/a:
Ja poszedłem na "łatwizne"....

I chyba przy takim drobiazgu, to są najlepsze pomysły. Po co martwić się rozbieraniem i tracić (zapewne) kilka godzin czasu...

jkb1906 - 2014-11-19, 10:49

Mam podobny problem, nie widzę sensu zakładania nowego tematu więc podepnę się tutaj.

Mianowicie niechcący wepchnąłem cały bolec blokujący klapkę wlewu paliwa razem z tą plastikową obudową do środka nadkola. Mógłby ktoś napisać jak dostać się do środka, co trzeba dokładnie odkręcić/zdemontować i o co chodzi z odpięciem kostki Airbag?

Ewentualnie myślicie że przez tą dziurkę gdzie był bolec dałbym radę jakimś zagiętym na końcu drucikiem wyciągnąć go z powrotem na zewnątrz bez rozkręcania niczego?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group