Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Evanda - właściciele z Warszawy
Emsi85

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 6385

PostForum: Evanda   Wysłany: 2015-09-15, 14:22   Temat: Evanda - właściciele z Warszawy
Ja Evande też mam od 2012. Tak jak już większość zauważyła, dopiero po zakupie te samochody rzucały się w oczy. Ja mam osobiście bordową i przynajmniej z jeszcze jedną w tym kolorze już widziałem. Niedaleko mnie jest ładna srebrna na nieorginalnych felach i to chyba 18, do tego sporo jeździ na taxi bo już chyba 4 naliczyłem i na pewno nie powtarzały się :-P
  Temat: Problem z wycieraczkami
Emsi85

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 5881

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2013-08-23, 07:59   Temat: Problem z wycieraczkami
Witam,

Może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Co może być nie tak. Chcę włączyć wycieraczki przesuwając jedną pozycję do góry to wycieraczki powinne chodzić cyklem 1raz na jakiś czas. Niestety u mnie to nie działa. Wycieraczki działają od momentu dopiero jak przesunie się dźwignię na 2drugą pozycję czyli non stop chodzą bez przerwy. Jak chce wyłączyć wycieraczki to powinne wrócić do pozycji początkowej i już więcej nie wykonywać ruchów, niestety moje jak chcę wyłączyć to zatrzymują się odrazu w tym miejscu w którym były podczas pracy wycieraczek np. jak są pod kontem 45 stopni to w takiej pozycji się zatrzymają.

Dodatkowo mam problem jak chcę spryskać sobie szybę to wycieraczki powinne automatycznie po spryskaniu ruszyć się a moje niestety jak ich sam nie włącze na 2drugą pozycję dźwigienki to ani rusz. Czyli szyba może być spryskana ale sama już się nie wytrze :cry:

Może ktoś miał podobną sytuacje albo wie jak się do tego zabrać
  Temat: Opinie o instalacji LPG w Evanda
Emsi85

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 14788

PostForum: LPG   Wysłany: 2012-10-16, 08:46   Temat: Opinie o instalacji LPG w Evanda
Witaj Stilak

Widocznie nikt nam nie pomoże w tym temacie, albo mają inne modele samochodów albo nie mają instalacji LPG. Z drugiej strony jest mało tych samochodów, które posiadamy:)
Ja również chciałbym wiedzieć jaką najlepszą instalację zamontować do mojej EVANDY, poprzedni właściciel nie inwestował w LPG bo mu nie przeszkadzało spalanie na poziomie 10 - 13 litrów Pb
 
Skocz do: