Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 2
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chiptuning 2.0 D
Lubek

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 5044

PostForum: Tuning   Wysłany: 2015-04-15, 21:50   Temat: Chiptuning 2.0 D
Miesiąc temu mój Chevy przeszedł usunięcie DPF i zmianę programu + hamowanie. Po modach ok 180KM i 401Nm. Zmiana wyraźnie odczuwalna, żadnych skutków ubocznych, silnik nie dymi i pracuje idealnie jak do tej pory, 148 tys. km przebiegu. Skrzynia automatyczna aisin konstrukcyjnie przewidziana do przenoszenia momentu max 420Nm. Zdecydowanie polecam, jazda dużo przyjemniejsza, mam subiektywne odczucie że skrzynia przerzuca biegi przy niższych obrotach. Spalanie w mieście przy dynamicznej jeździe spadło z 14 do 12L/100km.
  Temat: Trzeci rz?d siedze? - dok?adka
Lubek

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 4339

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2015-04-15, 21:33   Temat: Trzeci rz?d siedze? - dok?adka
Panowie mogę podpowiedzieć pewne kwestie w tym temacie ponieważ przerabiałem niedawno Captivę VANa z Danii. Zakupiłem do przeróbki kpl. środek na 7 osób, ale ku mojemu zdziwieniu wersja 5 i 7 osobowa różni się fabrycznie płytą podłogową w bagażniku! Brakuje poprzecznic do których mocuje się fotele 3-rzędu siedzeń (bagażnik rozebrałem do gołej blachy). Z zamontowaniem pasów nie ma problemu. Profile podłogi bagażnika przystosowane mam pod montaż oryginalnych pojemników na których mówiąc szczerze bardziej mi zależy, stąd zaniechałem przeróbek. Z formalną zmianą ilości miejsc siedzących nie ma najmniejszego problemu (wyciąg homologacji z ASO nie jest potrzebny ponieważ zmian homologacyjnych nie przeprowadzamy).

Jeśli ktoś byłby zainteresowany to posiadam komplet do przeróbki, tj. fotele czarna skóra w idealnym stanie, pasy, dywan, poprzeczka plastykowa pod nogi. Całość sprzedam za 500zł.
 
Skocz do: