Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znaleziono 1 wynik
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wygłuszenie w Cruze
Piteros

Odpowiedzi: 55
Wyświetleń: 22618

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2016-06-27, 12:31   Temat: Wygłuszenie w Cruze
No i jestem po wygłuszeniu maski.
Zrobiłem kilka fotek, bo pomyślałem, że jak sam drążyłem temat to takie coś by mi się bardzo przydało. Będzie więc dla innych. Koszty wyszły jakieś 150zł za materiały, robota 3 godziny - uważam że warto było...

Na początek było oczyszczenie maski i miałem stan startowy - maskę przeleciałem benzynką:i pierwsze "kotyzapłoty" czyli pierwsza wyklejanka matą butylową 2mm, po której wiedziałem o co kaman.Więc najpierw powyklejałem wszystkie zagłębienia i wyszło na koniec tak:Ponieważ zostało mi jeszcze niemało butylu stwierdziłem, że obklejamy całość.
Zastanawiałem się czy nie powinienem zostawić otworów ale skoro i tak miała potem iść pianka więc jeden grom - i tak będą zasłonięte. Bawiłem się więc w wycinanki, jak po skończeniu przyszedł sąsiad nie wierzył, że to nie fabryczne :-> więc chyba całkiem OK :-DNa matę butylową poszła 10mm pianka wygłuszająca - miałem obawy czy nie za gruba ale dość dobrze się ją układa i jak trzeba docisnąć po oryginalną wygłuszkę nie stawia oporu.No i na koniec wygłuszenie od chevroleta. Myślałem, że to najłatwiejsza część będzie a ile się przy szpilkach nakląłem to moje. Dwie poszły na zmarnowanie ale się jakoś dały powciskać.
Kończyłem już po zachodzie ale potem zamknięcie klapy - KLIK - bezcenne.
No i dzisiaj rano mały test - jest lepiej, naprawdę.
Zaczął mi przeszkadzać szum opon i wiatraczków nawiewu!! :mrgreen:
 
Skocz do: