Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 2
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Brak świateł mijania , drogowe świecą
West1518

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4711

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-08-11, 12:24   Temat: Brak świateł mijania , drogowe świecą
Naprawa przeniosła się na wtorek... póki co zmieniliśmy styki ( kostka-żarówka) i mam teraz światła długie włączone a świecą mi krótkie :P Taki myk, żeby można było jeździć.

Elektryk dziś popatrzył i mam żarówki ok, bezpieczniki ok, przełącznik jest ok. Mówił , że tu będzie więcej roboty bo prawdopodobnie jest to kostka która rozdziela prąd na lewy i prawy reflektor czy jakoś tak :P W każdym bądź razie mówił , że trzeba będzie ściągać deskę i szukać tej kostki bo nie wie gdzie jest.

Kjas, czy to jest ta kostka o której piszesz a mówił elektryk ? Bo jeśli tak to szybciej powinno się to naprawić :P
  Temat: Brak świateł mijania , drogowe świecą
West1518

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 4711

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-08-10, 09:07   Temat: Brak świateł mijania , drogowe świecą
Witam,

Mam ten sam problem. Drogowe świecą ( ale już mruganie drogowymi nie działa). Światła mijania świecą ale tylko na ,,zimnym silniku'' po trasie 10-20km świtała mijania przestają świecić. Auto postoi godzinę/dwie i światła mijania znowu świecą. Dziś poczułem smród topionych kabli. Bezpieczniki są całe, żarówki są ok. Prawdopodobnie wg. opisu problemu winny jest przełącznik albo kostka.

Na jutro jestem umówiony z elektrykiem na diagnozę i ewentualną naprawę. Jeśli to będzie przełącznik to czy jest wielki problem z dostępnością tej części ? Wymienia się cały przełącznik czy tylko kostkę ? Najbardziej mnie interesuje nowa, nieużywana część - żeby dłużej posłużyła.
 
Skocz do: