Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Evanda Ogłoszenia - Prośby o opinie - Oceny ofert
kamileq

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 17503

PostForum: Evanda   Wysłany: 2015-07-28, 22:07   Temat: Evanda Ogłoszenia - Prośby o opinie - Oceny ofert
No niestety... Poszedł mi sprzed nosa :-x Spóźniłem się o dzień
  Temat: Evanda Ogłoszenia - Prośby o opinie - Oceny ofert
kamileq

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 17503

PostForum: Evanda   Wysłany: 2015-07-27, 12:38   Temat: Evanda Ogłoszenia - Prośby o opinie - Oceny ofert
Dzięki za wszelkie informacje. Z tego wszystkiego to chyba i tak najbardziej obawiam się korozji, gdyż jak sądzę wszelkiego rodzaju reparaturki nie są dostępne do evandy. Natomiast kwestie związane z wnętrzem to zawsze to jakaś baza do negocjacji. I tak nawet w przypadku kupna, przed zaczęciem jazdy wyczyściłbym i wysprzątałbym wnętrze swoimi środkami oraz zadbałbym o dobrą kondycję wnętrza. Jedynie ramka radia może być problematyczna, gdyż rzeczywiście średnio to wygląda. Może kwestia spędzenia kilku godzin na ebayu, żeby coś takiego znaleźć lub szukanie z innych modeli (tylko jakich). A to że silnik brudny, to zawsze to lepiej niż miałby lśnić wypucowany plakiem albo karcherem. Podobnie wygląda silnik w mojej maździe z 2004 roku i przynajmniej można zobaczyć czy są wycieki. Na szczęście nie zniechęciliście mnie do tego stopnia żebym odpuścił :mrgreen: W tym tygodniu postaram się znaleźć dzień, żeby udać się go obejrzeć i jeśli wszystko będzie ok to nabyć.
Na szczęście nie wygląda na szczególnie bardzo odpicowany (no trudno żeby wystawiać ogłoszenia z brudnymi i obłoconymi samochodami), choć z uwagi że to komis to trzeba 2x bardziej uważać.
  Temat: Evanda Ogłoszenia - Prośby o opinie - Oceny ofert
kamileq

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 17503

PostForum: Evanda   Wysłany: 2015-07-27, 00:03   Temat: Pytanie o kupno Evandy - Busko Zdrój
Witam. Poszukuję samochodu i celownik padł na Evandę. Z tego co do tej pory wyczytałem to samochód dobrze znosi gaz, nie jest nadto awaryjny, a w razie czego ceny części nie zwalą z nóg. Oczywiście prosiłbym o potwierdzenie lub zaprzeczenie oraz drobne rozwinięcie danej kwestii :-) W każdym razie z dotychczasowych informacji wynikałoby, że jest to to czego szukam. Mam jednak pytanie, czy Evandy korodują? Jeśli tak, to w których miejscach szczególnie? Dotychczas styczność miałem głównie z Mazdami, więc z korozją jestem "na ty" i chciałbym choć raz od niej uciec.
Upatrzyłem sobie jeden z modeli Evandy, oddalony ode mnie o 200km. Nie jest to odległość nie do pokonania, lecz z chęcią dowiedziałbym się czegoś przydatnego od bardziej doświadczonych użytkowników, zanim wyruszę w podróż 400km, która skończy się radością lub zdenerwowaniem. Upatrzony model stoi w jednym z komisów blisko Buska-Zdrój, a oto link do ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/...html#28d0c09bc1
W ogłoszeniu podany jest nr VIN samochodu. Może ktoś mógłby coś powiedzieć przemawiającego za lub przeciw temu egzemplarzowi na podstawie zdjęć, lub może przypadkiem ma swoje tajne źródła, w których mógłby dowiedzieć się nieco historii samochodu z numeru VIN.
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje i mam nadzieję że doświadczę pomocy z forum :-)
Pozdrawiam, Kamil
 
Skocz do: