Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Aveo i klimatyzacja
miku361

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9721

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2009-02-18, 13:24   Temat: Aveo i klimatyzacja
Mam wersję 5cio drzwiową. Próbowałem dostać się do tych przełąników poprzez zdemontowany schowek ale chyba nie tędy droga. Będę musiał znaleść inny sposób na wykręcenie przełączników nawiewu. Jezeli mi się to uda to nie omieszkam pochwalić się na forum :-)
  Temat: Aveo i klimatyzacja
miku361

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9721

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2009-01-30, 12:07   Temat: Aveo i klimatyzacja
Zworka to element zwierający dwa przewody (czyli na stałe zwierający włącznik). Byłem w ASO ale tam panowie nie grzeszyli rozumem i pomysłowością jak by to wyłączyć. Dowiedziałem się natomiast od innego użytkownika tego modelu że w przełączniku nawiewu znajdują się mini złącza które uruchamiają klimę po nastawieniu nawiewu na szybę i że wystarczy je odłączyć. Nie wiem teraz tylko jak się do tego dostać, próbowałem przez zdemontowany schowek ale niestety się nie udało, pewnie będzie trzeba to w jakiś sprytny sposób wykręcić.
  Temat: Aveo i klimatyzacja
miku361

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 9721

PostForum: Wnętrze   Wysłany: 2009-01-17, 15:20   Temat: Aveo i klimatyzacja
Witam wszystkich
Niedawno nabyłem nowe Aveo wyposażone w manualną klimatyzację. I tu pojawią się moje pytanie odnośnie jej działania: przełączenie kierunku nawiewu na opcję nogi-szyba lub sama szyba powoduje automatyczne włączenie sprężarki klimatyzacji. Nie działa wówczas przycisk włączania/wyłąnczania klimy. Czy ktoś wie jak tą opcję wyłączyć? Podejrzewam że będzie to kwestia jakiejś ukrytej zworki.

pozdrawiam
Michał
 
Skocz do: