Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znaleziono 1 wynik
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kupno Lacetti, słabe punkty auta, czy cena wydaje się OK.
piotrek58580

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2785

PostForum: Lacetti   Wysłany: 2016-04-09, 04:01   Temat: Kupno Lacetti, słabe punkty auta, czy cena wydaje się OK.
Dzień dobry :)
Rozglądam się za pierwszym samochodem dla siebie.
Zależy mi na samochodzie gdzie silnik będzie bezawaryjny, gdzie ewentualne naprawy nie powinny dużo kosztować. Podobno dobrymi opiniami cieszą sie silniki 1.6
I teraz mam pytanie, jakie są słabe punkty Lacetti jeśli chodzi o blacharkę jakieś stałe punkty gdzie lubi występować korozja? Czy ten silnik rzeczywiście wdg Was Użytkowników jest bezawaryjny? Wspomnę że chcę zamierzam do niego wstawić LPG.

Biorę pod uwagę te egzemplarze. Nie są najtańsze na tle innych lacetti z tych roczników z takimi przebiegami, dlatego mam nadzieję że nie będą skarbonką tylko będą służyć. Oczywiście przed kupnem zamierzam na stację diagnostyczną podjechać żeby zobaczyć czy silnik jest suchy i czy rudej nie ma od spodu.
W czarnym modelu jest bardzo wytarte miejsce na kierownicy, na godzinie 11, wygląda to wdg Was podejrzanie w stosunku do przebiegu koło 100 tys km. ? Nie wiem czy ma wymieniony rozrząd przy 90 tys czy przy 60 tys, bo nei ma wzmianki o tym w książce serwisowej, Wiecie czy jest jakaś możliwośći sprawdzenia tego ?

http://otomoto.pl/oferta/...html#69777fb858

http://moto.gratka.pl/tre...44547a393317f,1

Z góry dziękuje bardzo za wszelką pomoc :))
 
Skocz do: