Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/


Znalezionych wyników: 3
Forum Chevrolet Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Akumulator w Captivie
tomalik

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3697

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-09-13, 18:18   Temat: Akumulator w Captivie
tak , ja tez taki mam 91 ah
  Temat: zablokowana skrzynia Automat P
tomalik

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1948

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-09-13, 18:10   Temat: zablokowana skrzynia Automat P
Problem rozwiązany, napiszę przyczynę ,może się komuś przyda, zablokował się czujnik stopu (swoją drogą szajs, skoro się tak stało) zawiesił się po prostu, zdemontowałem pokrywę pod kolumną kierownicy, jedna śrubka, reszta zatrzaski, wyjąłem czujnik , trudno wyjąc jak się nie wie,półobrót i sam wychodzi.Okazało się ,że po prostu się zaciął i mimo naciskania hamulca nie działał. zaoszczędzone perę stów.
A teraz moja refleksja na temat tego forum: nie jestem małolatem , miałem samochody różnych marek i bardzo często korzystam (w takich sytuacjach z porad forumowiczów). To forum mnie rozczarowało . Widać marka chevrolet mało popularna lub nikt nie szuka porad tutaj tylko jedzie do serwisu. Ja dziś dzwoniłem w mojej sprawie do dwóch autoryzowanych serwisów, jeden kazał lawetą przywieźć auto ,drugi powiedział ,by nawet nie przywozić.Znalazłem w internecie numer gdzie bezpłatnie pan udziela porad co do skrzyń automatycznych ,To on mnie naprowadził . Szacunek . Natomiast fora marek , w których na pomoc się czeka nie dłużej niż kilka minut to Peugeot i VW, Fiat też ok.
  Temat: zablokowana skrzynia Automat P
tomalik

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1948

PostForum: Elektronika i Elektryka   Wysłany: 2016-09-13, 08:23   Temat: zablokowana skrzynia Automat P
Proszę o pilna pomoc .zablokowąło mi lewarek w pozycji P (skrzynia automat) , Czy to może byc bezpiecznik, przekaźnik , czy uszkodzenie mechaniczne, Czy dam radę sam to naprawić ? O awaryjnym odblokowywaniu wiem ,ale to nie rozwiązuje problemu.
 
Skocz do: