Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z centralny zamkiem w Aveo Sedan
Autor Wiadomość
m0ck

Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 1
Skąd: Poznań
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2010-01-21, 12:20   Problem z centralny zamkiem w Aveo Sedan

Witam,

Mam problem z moim Aveo Sedan II 1.2l. Otóż kiedy temperatura spada poniżej zera przekręcenie kluczyka w zamku nie powoduje otwarcia drzwi z tyłu. Dokładnie mówiąc widać, że bolce lekko skaczą w góry, ale tak jakby siłownik nie miał mocy ich wypchnąć. Jak pokręcę kluczykiem parę razy (otwarcie-zamknięcie) to zdarza się, że zadziała.
W serwisie mi powiedzieli, że Aveo tak ma. Za słabe siłowniki czy coś i tak się będzie działo zawsze w zimie. Wygląda mi to raczej na wykręcanie się od naprawy gwarancyjnej. Jakie są wasze doświadczenia?
 
     
benny86
[Usunięty]

Poziom: 32
HP: 55/2753
 2%
MP: 1314/1314
 100%
EXP: 67/111
 60%
Wysłany: 2010-01-21, 13:12   

U mnie bezproblemowo otwiera, nawet jak były mrozy po -18 czy -20 w nocy. Tłumaczenie ASO jest po prostu skrajnie żałosne. Jeśli twierdzą że TTTM to bierz od nich pismo że takie działanie centralnego zamka jest przewidziane dla tego samochodu i nie ma w tym nic dziwnego - z pismem dzwonisz(skanujesz i posyłasz meilem) do centrali GM w Polsce, w między zcasie zmień dilera - na pewno znajdzie się taki który zajmie się skutecznie Twoim zamkiem. A partacze dostaną po czterech literach to być może zabiorą się konkretnie do roboty
 
     
jar76 


Model Samochodu: Chevrolet
Pomógł: 19 razy
Wiek: 44
Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 687
Skąd: Śląsk
Poziom: 23
HP: 12/1225
 1%
MP: 585/585
 100%
EXP: 54/65
 83%
Wysłany: 2010-01-21, 13:48   

Jak zwykle serwis drwi z klienta w żywe oczy.
Jeszcze nie było przypadku aby centralny u mnie nie zadziałał, nawet jak auto było pokryte lodem :lol:
Centralny ma działać i tyle, skoro twierdza ze siłowniki są za słabe, to niech wymienia na mocniejsze.
Grunt to nie daś się spławić.
Jak się będą upierać przy swoim, to zrób jak poleca benny, myślę że od razu zmienia zdanie :mrgreen:
_________________
---------------------------------------
Aveo T250 sedan 2009r---1.2 16V 84KM/ BRC SEQUENT 24
---------------------------------------
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: