Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymiana kierownicy
Autor Wiadomość
jesse 
jesse

Model Samochodu: Chevrolet Orlando
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 8/16
 50%
  Wysłany: 2013-11-26, 08:15   Wymiana kierownicy

Witam
czy zeby miec tempomat wystarczy wstawic kiere z tymi przyciskami po lewej i uaktywnic tempomat w kompie(tak miałem w poprzednim Signumie, wystarczylo wstawić manetke i odblokowac funkcje w kompie). Czy niestety nie kazdy orlando ma instalacje do w standardzie. Mam wersje bodajże LT w automacie sprowadzoną w Szwajcarii i tak troche dziwnie że nie ma tempomatu.

jesse 
jesse

Model Samochodu: Chevrolet Orlando
Poziom: 7
HP: 0/130
 0%
MP: 62/62
 100%
EXP: 8/16
 50%
Wysłany: 2013-12-14, 17:32   

przynajmnie w ASO Szpot narazie tego tematu nie mają ogarniętego, wiec raczej nie kazdy ma instalacje. Napewno nie jest tak jak w Oplach ze wystarczy manetke kupić i odblokowac funkcie w kompie.

misiek3232 

Model Samochodu: Spark 1.0
Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 8/9
 88%
Wysłany: 2014-05-16, 12:26   

W sumie nie znam 100% odpowiedzi na Twoje pytanie ale wydaje mi się, że to ciężkie do zrobienia. Spróbuj zapytać się o to może na stronce jakiegoś warsztatu albo zapytaj telefonicznie. Ja znam fajny serwis http://portalczesci.pl wysyłasz im co Cie interesuje a oni ci przedstawiają najkorzystniejsze oferty danej części więc możesz tam też zapytać, mogą znać odpowiedź, w końcu specjalizują się mechaniką. Mam nadzieję że uzyskasz pomoc :D

Odpowiedz do tematu