Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: nieaktualne
2013-02-15, 15:03
STEROWANIE RADIEM Z PILOTA PRZY KIEROWNICY
Autor Wiadomość
mirageg3

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: Gliwice
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2009-03-08, 20:00   STEROWANIE RADIEM Z PILOTA PRZY KIEROWNICY

Jestem tu nowy więc witam wszystkich użytkowników chevroleta lacetti.
Piszę ten post ponieważ mam pewien problem ze sterowaniem pilotem przy kierownicy w lacetti. Konkretnie chodzi o to, że kupiłem samochód bez radia. Dokupiłem radio blaupunkt LONDON MP37 z wyjściem na pilota w tym samym miejscu co w fabrycznie montowanych blaupunktach w lacetti czyli złącze ISO C piny 10, 11, 12. Niestety po podłączeniu radia pilot nie działa i stąd moje pytanie do Was. Czy wie ktoś może czy wtyczka od pilota (niebiesko żółta) ma być wpięta do radia bezpośrednio czy może muszę kupić jeszcze jakiś przekaźnik czy adapter, który ktoś wyciągną z mojego auta razem z radiem? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź.
 
     
rgilu
Rgilu


Model Samochodu: Lacetti
Dołączył: 24 Paź 2012
Posty: 13
Skąd: Bielsko-Biała
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 3/8
 37%
Wysłany: 2013-01-17, 10:55   Sterowanie radiem przez kierownice

Problem nie jest taki prosty - Niestety nie wystarczy kupić radio z wyjściem MINI ISO C2 - po podłączeniu sterownika na kierownicy to i tak nie zadziała. Niestety trzeba dokupić tzw. adapter rezystancyjny - może być uniwersalny do róznych aut - ale musi obsługiwać zarówno Chevroleta Lacetti oraz twoje radio, które dokupiłeś. Po prostym zaprogramowaniu adaptera (około 180 zł na allegro) - sterownik z Lacetti mozna zmusi,ć do współpracy z każdym radiem posiadającym moaliwość zdalnego sterowania.
 
     
etac 
Prezes CTP

Model Samochodu: Cruze
Pomógł: 38 razy
Wiek: 53
Dołączył: 03 Maj 2011
Posty: 1794
Skąd: SBE
Poziom: 35
HP: 104/3484
 3%
MP: 1663/1663
 100%
EXP: 58/130
 44%
Wysłany: 2013-01-17, 11:08   Re: Sterowanie radiem przez kierownice

rgilu napisał/a:
Problem nie jest taki prosty - Niestety nie wystarczy kupić radio z wyjściem MINI ISO C2 - po podłączeniu sterownika na kierownicy to i tak nie zadziała. Niestety trzeba dokupić tzw. adapter rezystancyjny - może być uniwersalny do róznych aut - ale musi obsługiwać zarówno Chevroleta Lacetti oraz twoje radio, które dokupiłeś. Po prostym zaprogramowaniu adaptera (około 180 zł na allegro) - sterownik z Lacetti mozna zmusi,ć do współpracy z każdym radiem posiadającym moaliwość zdalnego sterowania.


TUTAJ kiedyś były najtańsze adaptery, bo nawet do Blaupunkt, tez trzeba przejściówkę.

Drugie źródło to nasze kochane allegro. Cena kiedyś to 100 zł
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: