Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
chevrolet lacetti 1.4 co jakiś czas nie chce zapalić
Autor Wiadomość
skrzynekp1 

Model Samochodu: chevrolet lacetti
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2016-03-21, 08:47   chevrolet lacetti 1.4 co jakiś czas nie chce zapalić

Witam Koledzy i Koleżanki.
Chciałbym się podzielić moim problemem w samochodzie Chavrolet Lacetti 1.4 z 2009r. otóż co jakiś czas autko nie chce odpalić i już. W piątek zaparkowałem w garażu a w poniedziałek rano do roboty trzeba jechać, wsiadam i kręcę i nie zaskakuje. normalnie to paliło od pierwszego zakręcenia. Miałem już kilka razy tak rok temu, zaparkowałem pod domem rano przychodzę wsiadam i kręcę i nic. Odpuściłem sobie jazdę, wieczorem przyszedłem i zapalił jakby nigdy nic odpala i ok. zapomniałem o problemie. Po paru miesiącach do sklepu się wybieram, wszyscy powsiadali i kręcę i nie zaskakuje, wrzuciłem jedynkę ruszyłem na rozruszniku później wcisnąłem sprzęgło i wciskając gaz kilkanaście razy zaczął zaskakiwać aż zaśmierdziało benzyną i zapalił. Ewuforaia trwała kilka miesięcy kiedy znów rano do pracy wsiadam do autka i znów ten sam problem, nie chce odpalić. Poradzono mi odłączyć minus od akumulatora na 10 sek ale to nie pomogło. Kręciłem i kręciłem aż rozładowała się akumulator, podładowałem już miałem dać spokój ale pomyślałem ostatni raz zakręce jak nie zapali to daję spokój i wtedy zapalił. Czy miał ktoś taki przypadek ? dodam jeszcze ze jak auto miło rok to pojawił się ten problem pierwszy raz, zadzwoniłem po lawetę gdyż auto było na gwarancji, ale co zabrali je mechanicy, przejrzeli auto na drugi dzień zapaliło i dzwonią że zapala ale nie znają jaka była przyczyna. Mieliście już taki przypadek ?? , nie wiem co robić mam. Boje się teraz gdzieś dalej pojechać. Z góry dzięki za odpowiedz

sarmen 
sarmen

Model Samochodu: lacetti 1,4 hb
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 3/9
 33%
Wysłany: 2016-04-25, 14:22   

co do lacetti to nie miałem ale w clio2 to też nie chciała zapalać śmiech bo przerwa na papieroska i powtórna próba najczęściej skutkowała psikusa takiego robił czujnik położenia wału no ale benzyną nie śmierdziało

Odpowiedz do tematu