Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Inne światła do jazdy dziennej
Autor Wiadomość
ukaszek

Model Samochodu: Opel Antara
Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 2/8
 25%
Wysłany: 2016-04-22, 22:45   Inne światła do jazdy dziennej

Witajcie,

czytając brytyjskie forum o Antarze, przypadkowo trafiłem na ciekawy wynalazek z za wschodniej granicy. Są to uniwersalne światła DRL montowane w standardowych kloszach zamiast żarówki W5W (pomijam kwestie homologacji reflektora). Przejmują one rolę świateł DRL i pozycyjnych w jednej żarówce. Funkcje: automatyczne włączenie DRL po uruchomieniu silnika, przygasanie DRL z jednej strony w momencie włączenia kierunku, przygasanie w momencie włączenia świateł pozycyjnych/mijania, integracja z alarmem. Postanowiłem przetestować i zamontowałem. Instalacja bardzo prosta, nic nie trzeba ciąć i dopasowywać, wszystko pasuje od razu, kabelki są opisane. Nie filmowałem ale wystarczy youtube zapytać o hasło "probright drl" i będzie masa wyników do oglądania. Jeśli ktoś byłby zainteresowany tematem to piszcie na priv. Mam nawet jeden komplet na zbyciu :)

Zdjęcie po instalacji ze światłami w trybie DRL:



Pozdr
 
     
John Wayne

Model Samochodu: Captiva LT 2.0D, 2007
Pomógł: 3 razy
Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 93
Skąd: Gdynia/Poznań
Poziom: 8
HP: 0/159
 0%
MP: 76/76
 100%
EXP: 12/19
 63%
Wysłany: 2016-04-23, 09:10   

Ile wołasz za to cudo?

Edit.
Teraz oglądam, to fajne to wygląda, a powiedz gdzie to bezpiecznie kupić? Podoba mi się rozwiązanie w tym modelu ProBright TDRL

 
     
ukaszek

Model Samochodu: Opel Antara
Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 2/8
 25%
Wysłany: 2016-04-23, 12:52   

Starałem sie kupic jak najbliżej czyli na Ukrainie. Wszystko zalatwilem mailowo kontaktujac sie z tym adresem po angielsku: office@probright.com.ua. Za Probright DRL Alpha zaplacilem 84 euro + 12 euro przesyłka. Po tygodniu przyszla paczka a w niej to co zamówiłem :) Oczywiście nr przesyłki do śledzenia tez wczesniej dostałem.

Ten zestaw który mi został (Probright DRL Alpha, typ DRL-in) jest nieużywany i mogę go sprzedać za 300pln + przesyłka.

Pozdr
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: