Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: C77
2015-07-28, 13:36
Audio w wersji LT
Autor Wiadomość
janosik155 
janosik

Model Samochodu: Orlando
Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 0/8
 0%
Wysłany: 2012-07-26, 07:17   

comtv napisał/a:
Kupiłem LT+ z nawigacją i jak dotąd jestem bardzo z niej zadowolony. Nie wiesza się, szybko łapie sygnał. Jeżdżę dużo po Polsce, często po niewielkich miejscowościach i moim zdaniem mapa jest ok. Mapy są przygotowane "z wyprzedzeniem" - uwzględniają nawet trasy całkiem niedawno oddane do użytku np. obwodnica Gliwic. Są też na niej odcinki, które dopiero zostaną oddane np. końcówka A1 w kierunku granicy z Czechami.
Kupiłem niedawno na ebayu mapę Europy(tą do NAVI900), już niedługo sprawdzę jak sie sprawuje.
Wcześniej uzywałem wielu nawigacji, fabrycznej z Opla i Forda (tam jednak były mocno nieaktualne mapy), używałem Garmina, Nokia Maps, Goggle Maps i ostatnio AutoMapy więc mam jakieś porównanie. Jestem zadowolony z tego co mam teraz, brak kabli, ładowarek, nic nie trzeba chować, gdy opuszczasz samochód.
Myślę, że wrto było dopłacić do LT+, bo jednak oprócz nawigacji masz jeszcze parę innych dodatków jak alufelgi, USB, klimatronik i coś tam jeszcze.
I czasem trochę żałuję, że nie wziąłem LTZ :-)
Potwierdzam w 100 %

Odpowiedz do tematu