Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Serwis klimatyzacji ?ód?
Autor Wiadomość
Chevirezzo 
Chevi123


Model Samochodu: REZZO
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 25
Skąd: łódź
Poziom: 3
HP: 0/44
 0%
MP: 21/21
 100%
EXP: 7/9
 77%
  Wysłany: 2013-05-02, 20:01   Serwis klimatyzacji Łódź

Witam, potrzebuje pilnie dobrego i niedrogiego warsztatu gdzie zlokalizują i usuną wyciek z układu klimatyzacji. Uzupełniony czynnik wyparował w ciągu 3 dni:/ Poszukuje serwisu z Łodzi lub najbliższych okolic.

[ Dodano: 2013-05-05, 14:00 ]
znalazłem speca który wreszcie znalazł gdzie jest nieszczelność. Inni niestety rozkładali ręce i twierdzili, że trzeba rozbierać deskę rozdzielczą (min 500 zł). Co prawda szukał około godziny kawałek po kawałku i okazało się, że niestety chłodnica klimatyzacji przy uchwycie puszcza:/
Czeka mnie teraz zbieranie kasy na wymianę no i oczywiście na nową chłodnicę klimatyzacji.
Jeśli ktoś by potrzebował nabić klimę to jest chyba najtańszy w Łodzi 99 zł z czynnikiem!!! Poza tym pracuje 7 dni w tygodniu ja byłem u niego dzisiaj (niedziela). U niego wymiana chłodnicy klimatyzacji z uzupełnieniem olejów i czynnikiem 300 zł.
 
     
msfelner

Model Samochodu: Rezzo
Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Kutno
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2014-05-03, 11:36   Rezo 1.6 2007

Witam cy to Pan jest tym mechanikiem od klimatyzacji jak tak to mam kilka pytan i pewnie auto do naprawy . jak nie to prosze o kontakt do tej soby znajacej sie tak na temacie klimatyzacj zwlaszcza na wymianie i uszczedlnieniu elementow z tym zwiaznych. podrawiam
MAriusz
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: