Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych użytkowników do logowania się na nowe forum
http://forum.chevroletteampoland.com/



Poprzedni temat «» Następny temat
Przedmuchy w silniku 1,8 LPG ?
Autor Wiadomość
RafalInDoor 

Model Samochodu: Nie posiadam
Wiek: 42
Dołączył: 15 Lis 2015
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2015-11-15, 18:09   Przedmuchy w silniku 1,8 LPG ?

Witam,
stoję przed decyzją o kupnie używanego Orlando 1,8 benzyna lub benzyna/gaz (wkrótce powiększy mi się rodzina, a dziadkowie dobijają wieku, kiedy boją się już sami jeździć...). Oglądałem wstępnie kilka egzemplarzy (nazwał bym to jednak pobieżnymi oględzinami) i jestem zainteresowany jednym z nich ze stosunkowo niedużym przebiegiem (~80tys.). Tego obejrzałem już dość dokładnie. Poza innymi wadami, na które mógłbym przymknąć oko, mam jedną bardzo poważną wątpliwość co do tego auta. Po zdjęciu korka oleju w trakcie pracy silnika, strasznie "dyszy".
Porównałem to z moim obecnym autem (inna marka 1,6 16v ze zmiennymi fazami rozrządu, ale bagatela 170 tys. przebiegu i przez cały ten czas wyłącznie benzyna) i moje wydmuchuje o wiele mniej oparów w trakcie pracy.
Mam zatem prośbę/pytanie do posiadaczy 1,8 w benzynie - jak to jest w Waszych autach - czy też mają takie przedmuchy po zdjęciu korka oleju (ten typ tak ma), czy tylko ten egzemplarz ma jakieś problemy ze uszczelniaczami lub domknięciem zaworów?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: